Sexy dcera legendárního Wayna Gretzkého: Luxusní dovolená plná nahoty

29. listopadu 2020
Fenomenální kanadský hokejista Wayne Gretzky (59) i dlouhé roky po ukončení kariéry kraluje všem důležitým statistikám zámořské NHL. To ale není to jediné, čím se může pyšnit. Kromě jeho úspěchů mu celý svět závidí krásnou dceru Paulinu (31), která své fanoušky teď provokuje z luxusní dovolené. Pánové, pozor, tahle kočka je ale šťastně zadaná.

Její slavný tatínek je legendou světového hokeje, Paulina Gretzky si ale našla partnera mezi golfisty. 

Už jedenáct let chodí s Dustinem Johnsonem (36), který před několika dny opanoval Masters a poprvé v kariéře navlékl „zelené sako“.

Šťastní partneři, kteří se před osmi lety zasnoubili a vychovávají spolu dva syny, Tatuma a Rivera, oslavili velký úspěch společně na luxusní dovolené v Karibiku, kde si oba užívají plný doušky.

Z pobytu v exotickém ráji dcera Wayna Gretzkého zapózovala svým fanouškům na Instagramu úplně nahá, měla na sobě pouze slamák a svá prsa si zakrývala rukou.

Paulina Gretzky ráda ukazuje své sexy tělo.

Není divu, že tímto snímkem rozpálila mnoho svých fanoušků. „Jsem si jistý, že je tvůj táta pyšný,“ píše jeden z nich. 

„Přál bych si být Dustinem Johnsonem,“ nechal se slyšet další příznivec krásné Pauliny.

Paulina Gretzky ráda ukazuje své sexy tělo.

Ctitelů má dcera legendárního hokejového útočníka nespočet, odloudit se ale od úspěšného golfisty nejspíše jen tak nenechá. Aby se jí také chtělo pryč, když Johnson si podle odhadů golfem vydělal už sumičku překračující dvě miliardy korun.

Pomalu, ale jistě se tedy blíží den, kdy si Dustin a Paulina osm let od zasnoubení konečně řeknou své ano. „Svatbu bude platit Wayne,“ smál se před novináři šťastný golfista.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:05 pondělí 29. března 2021. Anketa je uzavřena.

  • 20
  • 17
  • 17
  • 16
  • 15
  • 12
Komentáře