Vážná autonehoda milence Gábiny Dvořákové: Kdo ji zavinil?

4. listopadu 2017
Redakce Expres.cz má nová fakta k nehodě plastického chirurga Patrika Paulise! Ten se v pondělí okolo osmé hodiny večerní srazil s protijedoucí dodávkou. Podle našich informací nárazu nešlo zabránit, stejně jako úmrtí osmašedesátiletého řidiče.

Plastický chirurg Patrik Paulis, který se dostal do zájmu médií svým vztahem s modelkou Gábinou Dvořákovou, nemohl podle informací Expres.cz střetu s protijedoucím automobilem zabránit.

Nehoda se totiž stala v mírné zatáčce a kopečku a Paulis nestačil vůz strhnout na stranu. Podle informací Expresu měl být navíc oslněn dálkovými světly.

Řidič dodávky vzhledem k vážným poraněním na místě zahynul. Expresu se podařilo vypátrat, že nebyl připoutaný. Čtyřiačtyřicetiletá spolujezdkyně byla ve vážném stavu převezena do nemocnice a její stav by měl být stabilizovaný.

Sílu jí posílá nejen sám Paulis, který je z nehody velmi zdrcen, ale také Dvořáková. Z celé věci jsem velmi zarmoucena, a to především kvůli pozůstalým tragicky zesnulého. Modlím se každý den za zraněnou a doufám v její brzké zotavení. Prosím vás, respektujte rodinu a dejte jí klid,“ uvedla pro Expres.cz. 

Neboural poprvé

Server Aktu.cz také přinesl informaci o tom, že to není první Paulisova nehoda. Již v minulosti boural na dálnici D5 ve směru jízdy na Plzeň. Nehoda se měla taktéž stát ve večerních hodinách. Jen s rozdílem hodiny, v 19.10.

Paulisova nehoda z roku 2012.

Nešťastnou událost však tenkrát chirurg nezpůsobil. Auto značky Škoda do něj zezadu najelo, čímž ho rozhodilo v řízení, Paulis následně v rotaci srazil další dva vozy. Městský úřad Tachov protentokrát zastavil řízení.

Pondělní nehoda svůj závěr ještě nemá.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 neděle 4. března 2018. Anketa je uzavřena.

  • 14
  • 7
  • 5
  • 4
  • 4
  • 4
Komentáře