jít naiDNES.cz

Patrik Děrgel pro Expres: Chci velkou rodinu, nejlépe tak 13 dětí

Sympatický herec Patrik Děrgel (30) exceluje v seriálu Ordinace v růžové zahradě, hraje v Národním divadle, rád sportuje, ale co je u něj na prvním místě, je rozhodně rodina. S partnerkou Markétou vychovávají tříletého synka Vavřince a nebrání se dalšímu rozšíření rodiny. Co ještě na sebe dalšího Patrik práskl?

Herci Patriku Děrgelovi se samozřejmě po narození syna změnil život. Poznává, jaké je to žít pro někoho jiného, je zodpovědnější, snaží se být lepším člověkem.

„Dítě změní každého, ale zase nechci říkat, že jsem se změnil úplně. To bych ani nechtěl ukazovat synovi, že se z člověka pak stane někdo úplně jiný. Jen se mi srovnaly priority,“ smál se herec.

Ten by si dokázal představit velkou rodinu, i když na to téma nerad mluví.

„Nemám moc rád otázky kolem rodiny. Ale já bych chtěl velkou rodinu, klidně třináct dětí. Sice je to nereálné, ale mně by to nevadilo,“ dodal se smíchem Patrik.

I kvůli rodině dbá na to, aby sám neriskoval nebo neohrožoval manželku a syna. Proto se jako zapálený automobilový nadšenec rozhodl pro značku Suzuki.

„Mám už druhou generaci těchto aut a nemůžu si je vynachválit. Nejenže jsem nadšený ze všech vlastností vozu, ale ještě nemám strach, když v něm vezu syna,“ dodal nadšeně herec.

Patrik Děrgel a Markéta Frösslová se spolu seznámili během natáčení seriálu...

Patrik Děrgel a Markéta Frösslová se spolu seznámili během natáčení seriálu Cesty domů.

Jeho žena je ráda, že se tolik stará o jejich bezpečí, ale pravděpodobně by nebyla ráda z toho, že by chtěl tak hodně dětí. Sám Patrik přiznává, že se nebojí žádné práce v domácnosti.

„Přebaloval jsem, krmil, koupal, všechno, co bylo a je potřeba. Až mi kamarádi nadávali za to, že jim kazím morálku, když oni to doma nedělají a já ano, ale mě to baví,“ dodala sympatická seriálová hvězda.

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat