jít naiDNES.cz

Přerod v moderátorku pokračuje: Solaříková z Ulice míří do Snídaně s Novou!

Patricie Solaříková mění povolání, stává se moderátorkou na plný úvazek. | foto: koláž Expresu

Čím si teď bude Patricie Solaříková vydělávat, když po třinácti letech sekla s rolí v nekonečném seriálu Ulice? Otázka, která fanoušky blonďaté sympaťačky v posledních dnech pálila, už má pravděpodobně odpověď. Třicetiletá herečka vzala svůj přerod v moderátorku se vší vážností a brzy ji nejspíš uvidíme na obrazovkách jiné novácké stálice, společně s Alešem Lehkým by měla utvořit moderátorskou dvojici ve Snídani s Novou!

Jako ikona divácky populárního seriálu Ulice měla Patricie Solaříková našlápnuto ke slušné herecké kariéře. Sotva ale dosáhla třicítky, rozhodla se změnit kurz. Stává se z ní moderátorka na plný úvazek!

Zprvu vzala Patricie pouze skromnější prácičku u pořadu MasterChef, kde se soutěžícími pokaždé probírá dění v uplynulém díle. Ta jí ale brzy přestala stačit, a tak se rozhodla zamířit výš. Podle informací týdeníku Sedmička se schyluje k jejímu nástupu do tradičního nováckého pořadu Snídaně s Novou!

„Je to zatím supertajné, ale Patricie by měla nahradit těhotnou Ivetu Kořínkovou a být ve dvojici s Alešem Lehkým z Luneticu. Už za sebou mají několik zkoušek a byli výborní. Hrozně si sedli a šlo jim to na výbornou,“ cituje Sedmička svůj zdroj.

Neuvěřitelná proměna Patricie Solaříkové - má nožky jako tyčky.

Neuvěřitelná proměna Patricie Solaříkové, má nožky jako tyčky.

Přestože pořad zrovna neláme rekordy ve sledovanosti, na Nově má několikaletou tradici a pro Solaříkovou by byl nepochybně cennou zkušeností. 

Místo v živém vysílání Snídaně by využila k získání praxe, protože právě k moderování se teď Patricie hodlá upnout. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:30 23. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  87
 • Trapas
  23
 • Tvl
  21
 • Cože
  16
 • Haha
  15
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat