jít naiDNES.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj Patricie Solaříková nejspíše (30) odchází. Co se vlastně s její postavou Terezou Jordánovou stane?

Příznivci seriálu si oblíbili postavu sympatické učitelky Terezy Jordánové, která vlastně před kamerou vyrostla. Jenže jak se tak v televizi stává, nikdy nevíte dne ani hodiny, tedy spíš nevíte, jak se rozhodne scenárista. A teď přišla řada i na herečku Patricii Solaříkovou.

I když diváci její postavu mají rádi, někdo asi (alespoň na čas) musel z kola ven. Tereza se totiž má stěhovat za manželem do Rakouska, kde on učí a ona tam má začít nový život. Nejspíše to znamená, že se stáhne z obrazovek a nebude natáčet. Což je pro herečku po třinácti letech opravdu velká změna.

Co s herečkou bude? Sama asi neví, jestli postava učitelky Terezy bude už navždy pryč, nebo se v budoucnu vrátí do hry a herečka opět bude mít stabilní příjem. Jenže teď musí myslet na současnost, co s ní bude, až vystoupí z toho kolotoče.

„Postava Terezy Jordánové je nedílnou součástí seriálu Ulice už čtrnáctou sezonu a není divu, že si její představitelka Patricie Solaříková potřebuje na chvíli vydechnout. Seriálová Tereza se stěhuje za svým manželem do Lince, neznamená to ale, že diváci Novy o Patricii Solaříkovou přijdou. Svůj moderátorský talent bude uplatňovat v novém pořadu Jak to vidí MasterChef na Novaplus.cz,“ řekla Expresu PR manažerka Kateřina Kotalová.

Patricie si ale s budoucností hlavu neláme. Moc dobře si uvědomuje a už také praktikuje, že je hvězdou Instagramu, kdy má skoro 300 tisíc sledujících. A takových lidí si majitelé firem velmi váží a chtějí s nimi navázat výdělečné kontrakty.

Svou cenu už nějakou dobu zná. Může se chlubit novými auty, která si může zadarmo půjčovat, za každý post, kde označí nějakou firmu či výrobek, si účtuje pěknou sumičku, takže o peníze nouzi nemá.

Nechtělo by to ale pro jistotu ještě jinou práci? Něco tak stálého, jako je Ulice, asi jen tak nenajde, ale režiséři si její pohlednou tvářičku oblíbili, takže snad nějaká nabídka přijde. Prozatím hraje v divadle a je úspěšnou influencerkou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:17 sobota 18. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  50
 • Trapas
  38
 • Haha
  17
 • Tvl
  17
 • Cože
  15
 • Sladký
  13
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat