Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pagáčová o nové show i milostných scénách s Matějovským: Nehrozí, že se zabouchnu

  Patricie Pagáčová (35) je v jednom kole nejen v soukromí, ale i v práci. Sympatická herečka přijala nabídku na moderování nového kulinářského pořadu Česko na grilu. Již nějakou dobu také září v seriálu Jedna rodina, kde se objevuje po boku dlouholetého kamaráda Vaška Matějovského (28). Společně hrají zamilovaný pár, který se od sebe nemůže odtrhnout.

  Herečka Patricie Pagáčová (35) má za sebou další výzvu v podobě moderování nového rodinného pořadu Česko na grilu, který už 23. března odstartuje na obrazovkách televize Prima.

  „Bavilo mě to moc. Já se přiznám, že když mě oslovili na tuto práci, měla jsem z toho velkou radost, protože za prvé miluji grilování a přiznám se, že mám ráda kuchařské show a ráda je sleduji,“ svěřila se Expresu Patricie, která utvořila moderátorskou dvojici společně s Tomášem Zástěrou (44).

  „Byla jsem tam jako moderátor, ale místy jsem tam byla jako divák, že jsem úplně napnutě sledovala, co se bude dít,“ dodala Patricie s tím, že si z pořadu odnesla nejen mnoho nezapomenutelných zážitků, ale i zajímavých nápadů.

  Patricie Pagáčová a Tomáš Zástěra jsou moderátoři nové show Česko na grilu

  Kromě toho se Pagáčová aktuálně objevuje hned v několika seriálech. V současné době například hraje v seriálech Ordinace v růžové zahradě 2 či Jedna rodina, kde zažívá vášnivé chvilky s hereckým kolegou a kamarádem Vaškem Matějovským (28).

  „Je to srandovní, protože já znám Vaška od doby, kdy mu bylo asi dvanáct, takže pro mě je to furt takový klučík. Mám ho moc ráda a nevnímám ho úplně jako chlapa, i když samozřejmě Vašek je chlap,“ smála se Patricie.

  „Ono je to ve finále dobře, aspoň mi nehrozí, že bych se zabouchla, nedej bože. Vašek čeká miminko, já mám manžela, takže pro mě je upřímně lepší, když mám vedle sebe partnery, které se mi třeba nelíbí. Ono to není od věci,“ upřesnila oblíbená herečka s tím, že s Vaškem mají co dělat, aby se při natáčení vášnivých scén nesmáli.

  Patricie Pagáčová a Vašek Matějovský při milostné scéně.

  Milostné scény prý ale nesleduje ani ona, ani její manžel. „On je s tím v pohodě a srovnaný, vůbec to neřeší. Samozřejmě na to nekouká, protože když to do toho mozku pošlete s tím obrázkem, tak je to horší, ale on je v klidu a uvědomuje si, že to je součást mojí práce,“ objasnila Pagáčová, jež se v rozhovoru rozpovídala i o sociálních sítích a Survivoru 2024.

  Celý videorozhovor s Patricií Pagáčovou naleznete v úvodu článku.

  Fotogalerie