jít naiDNES.cz

Exkluzivně: Tajná schůzka celé Partičky. Co řešili?

I když je Suchánek vzrůstem nejmenší, rozhodně je vůdcem smečky. | foto: Expres.cz

Skoro přes rok jsou bez televizního angažmá, konečně ale svitla naděje, že by se mohli zase uchytit. Hlavní hvězdy Partičky Suchánka, Genzera a Sokola jsme přistihli na tajném jednání v sídle TV Barrandov.

Herec Ondřej Sokol se sice nechal slyšet, že se celá parta opět brzy sejde na obrazovkách České televize, kde chystají skečovou show z hlavního nádraží, my jsme je ale načapali v úplně jiné televizi.

A podle seskupení lidí se nechystá žádná skeč show, ale nová podoba populární Partičky, která jenom na facebooku má skoro půl milionů fanoušků.

Fotogalerie

Ano, je to pravda, Partička jedná s televizí Barrandov, a pokud se dohodnou, mělo by se začít natáčet v divadle U Hasičů a to pod názvem La Parta,“ svěřil se nám zdroj z televize, jehož slova nám potvrzují i námi pořízené fotografie.

Na nich totiž z celé party chybí jenom Igor Chmela. Přítomný byli kromě Michala Suchánka, Richarda Genzera a Ondřeje Sokola i Daniel Dangl a oblíbený slovenský klávesista Marian Čurko.

A i když fanoušci Partičky, kteří před časem dokonce sepsali petici, kde vedení Primy prosili, aby jejich oblíbený pořad opět zařadili do vysílání, budou blahem bez sebe, pro oblíbenou partičku je to pád na dno.

Zatímco na Primu kolem desáté večerní, kdy se Partička obvykle vysílala, sleduje skoro půl milionů diváků, Barrandov si ve stejnou dobu pustí sotva sto tisíc lidí.

Pokud si ale máte vybrat mezi ničím a Barrandovem, rozhodnutí je jasné.

Barrandov ale není pro Genzera a Suchánka jedinou záchranou. Již řadu týdnů mají totiž velmi úspěšný pořad Co by bylo kdyby na zábavném video portálu Playtvak.cz, kde sklízí jeden úspěch za druhým.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:13 23. ledna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  38
 • Haha
  13
 • Cože
  13
 • Trapas
  13
 • Tvl
  13
 • Sladký
  10
Komentáře