jít naiDNES.cz

Ornella o Partyšové: Chápu ji, čúze jako jsem já, bych dítě taky nedala!

Koktová promluvila o vztazích v rodině. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Uplynulo už šest let od doby, co na Josefa Koktu praskla nevěra s Ornellou, kvůli které se mu rozpadlo manželství s moderátorkou Gábinou Partyšovou. Mladá Koktová nyní v pořadu Telebrity promluvila o tom, jaké mezi nimi aktuálně panují vztahy.

V roce 2012 se vůbec poprvé na scéně českého showbyznysu objevila Ornella Štiková, která si z jednoho rozjetého večírku ve Varech odnesla nejen pořádný skandál, ale také dítě a aktuální manželství. Sblížila se totiž s tenkrát ještě úspěšným podnikatelem Josefem Koktou, který tou dobou žil po boku Gábiny Partyšové.

Když pak tedy mladá Ornella přišla s tím, že je těhotná a otcem je právě Kokta, zahýbalo to celý showbyznysem. Moderátorka podala žádost o rozvod a nechtěla o manželovi ani jeho nové partnerce slyšet.

A přestože od tohoto momentu uplynulo už více než šest let, nevraživost mezi nimi je stále. „Vazby jsou nulové. Pepa pět let neviděl své dítě a přes čtyři roky s ní (Gabrielou, pozn. red.) nepromluvil ani slovo,“ prozradila Ornella v pořadu Telebrity, který vychází již ve čtvrtek na serveru Playtvak.cz.

Kokta nemá o svém synovi prý žádné informace a Partyšová od něj syna údajně absolutně odstřihla. „Mrzí mě to. Ale chápu ji. Kdybych byla v její roli, tak asi také řeknu, že se s tou čúzou nikdy neuvidí, ale od otce bych to dítě neoddělila. Ještě když ho odchoval od miminka. Ona si prý k němu odskočila vždy jen večer, co jsem tak slyšela,“ přiznala dále s tím, že si z tohoto případu vzala velké ponaučení.

Celý rozhovor najdete - ZDE.

„Kdybych se s Pepou někdy rozvedla, nikdy bych od něj Quentina neodstřihla,“ zapřísahala se.

Kokta prý svého syna sleduje alespoň na sociálních sítích nebo jinde na internetu. „Jeho syn natáčí videa na internet, přestože to jeho matka nejednou razantně odmítla, takže ho sleduje alespoň tam. Vždy když ho vidí, řekne, že je na něj pyšný a že je to pěkný kluk, co se povedl,“ dodala s tím, že pevně věří, že se jednou Kristián ozve tatínkovi sám a až dospěje, napraví mezi sebou vztahy.

Aktuálně se situací dělat nic nehodlá. „Chvíli přemýšlel, že by to řešil soudní cestou, ale pak s ohledem na Kristiána si to rozmyslel,“ uzavřela Ornella, která v Telebritách kromě vztahu s Gábinou mluvila i o hádkách se svou matkou Monikou Štikovou, s níž se dostala do křížku nejednou i před kamerou během natáčení chystané reality show Štiky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:56 17. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  37
 • Super
  33
 • Haha
  22
 • Cože
  17
 • Tvl
  17
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat