Monika Štiková chce žalovat svou dceru za pomluvy. Co na to Ornella?

12. května 2018
Spor mezi Ornellou Koktovou a Monikou Štikovou se opět vyostřuje. Poté, co na sebe dámy vytahovaly špinavé prádlo v živém rozhovoru pro Blesk.cz, se Monika rozhodla, že bude svou dceru žalovat. Prý za urážky a lži. Co si o tom myslí Ornella?

Reality show Štiky je teprve ve svých začátcích a už teď je situace mezi jednotlivými členy vyhrocená do takových extrémů, že se jednotliví členové rodiny zřejmě potkají u soudu. Monika Štiková se totiž po živém rozhovoru na serveru Blesk.cz, kde se s Ornellou potkala tváří v tvář a vzájemně na sebe vytahovaly staré křivdy, rozhodla dceru zažalovat.

„Jelikož Ornella by si tam povídala ještě tři hodiny, ale mě už to přestalo bavit, protože si myslím, že už jsem tam řekla všechno. A my spolu nejsme v kontaktu a já jsem na základě toho, že Ornella začala veřejně vykřikovat do médií, že jsem psychicky nemocná a podobné nesmysly, tak jsem jí poslala soukromou SMS, kde ji upozorňuji na všechno, co nebylo vyslovené a co by jí změnilo mediální obraz, a upozornila jsem ji, že pokud nepřestane lhát a na mě útočit, tak se to opravdu bude řešit soudní cestou,“ uvedla rozčíleně Štiková pro Blesk s tím, že své dceři tyto kroky nehodlá tolerovat.

Sama přitom na Ornellu před kamerami vytáhla románek s Radkem Štěpánkem nebo Tomiem Okamurou. 

Monika si stojí za tím, že dceři neudělala nikdy nic zlého, a vadí jí především to, že ji dcera absolutně nerespektuje.

To Ornella se k celé věci staví o něco klidněji. „Vím o tom a myslím si, že se k tomu nemá cenu nějak vyjadřovat. Vůbec to neřešíme, ale i přesto to člověka mrzí,“ svěřila se pro Expres.cz Ornella, která doufá, že se maminka nakonec umoudří.

Pokud si však bude na soudu trvat, nepůjde s ní do boje. Prý má těchto tahanic už dost. Jak se celá situace v rodině Štikových ještě vyvine, je ve hvězdách. V této rodině se totiž věci mění z minuty na minutu.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:03 neděle 9. září 2018. Anketa je uzavřena.

  • 34
  • 26
  • 12
  • 10
  • 10
  • 9
Komentáře