Pátek 12. dubna 2024, svátek má Julius

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pepa je nudný, po večerech se u nás pije čaj s heřmánkem, prozradila Ornella Koktová

  Ornella Koktová (30) se objevila na uvedení nového piva Proud, jak to má s pivem ona a jak její manžel Pepa Kokta (66)? Ornellina odpověď vás možná překvapí, u Koktových se totiž po večerech pije nejčastěji čas s heřmánkem! Po návratu podnikatelky z drsné reality show Survivor si ale užijí alespoň romantické Velikonoce. Kde? Dozvíte se v rozhovoru!

  Sotva se vrátila ze Survivoru, už vymetá společenské akce. Ornellu Koktovou jsme potkali na představení nového piva Proud, podnikatelce to moc slušelo a házela úsměvy na všechny strany. Na akci se sešla i s Kateřinou Kundosaki Klinderovou, která jí v soutěži držela palce. Jak to mají ale vlastně u Koktových s pivem?

  „Úplná pivařka nejsem, ale tohle jsem ochutnala a trošku mi to chutná jako Corona a ta mi tedy chutná, takže já jsem spokojená,“ má půvabná brunetka jasno. Člověk by řekl, že u nich doma bude na zlatý mok spíš manžel, Josef Kokta, Orny nás ale rázem vyvedla z omylu.

  „Ten je takový nudný, že vůbec nepije. Kolikrát bych si večer, když jdou děti spát, dala nějaký drink a on se mě zeptá, jestli chci heřmánkový anebo Earl Grey. Tak si dám heřmánek s medem. A takhle to u nás doma vypadá,“ směje se.

  Ornella Koktová na představení piva Proud

  Teď ji čekají Velikonoce, které ale bude trávit ve znamení odpočinku. Stále se ještě zotavuje ve své účasti v reality show Survivor. Odtamtud se ostatně vrátila už i její pravá ruka Denisa Dvořáková, se kterou si na ostrově padly do noty.

  „Už jsme se potkaly a teď, když už je propuštěná do civilizace, plánujeme dámskou jízdu, na kterou se strašně těším, protože její muž má jeden z nejvyhlášenějších podniků v Praze. Budeme tam mít samé bodyguardy a budeme pod kontrolou. Moc se na to těším,“ dodala Ornella Koktová.

  Kam se chystá na Velikonoce? A dívá se na Survivor i po vypadnutí? To a mnohem víc se dozvíte ve videu.

  Fotogalerie