Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Ornella hodnotí hráče Survivoru: Rasistická Krejdlová urážela místní, Tom ji nechutně šokoval

  Pro podnikatelku Ornellu Koktovou (30) Survivor skončil, sama se rozhodla kvůli zdravotním potížím odstoupit. V pořadu Na gauči s Donkor promluvila i o ostatních soutěžících, ne se všemi si totiž sedla. Ornella promluvila třeba o zpěvačce Adéle Krejdlové (22), která podle ní měla urážet místní rasistickými poznámkami anebo o Tomášovi Rysovi (40), který zase na svých streamech pravidelně uráží ženy.

  Ornella Koktová se ve velkém rozhovoru pro Expres mimo jiné podělila o svoje sympatie a případné nesympatie k ostatním hráčům Survivoru. Krásná podnikatelka se rozhodla z reality show odstoupit kvůli zdravotním problémům, jak přiznala, na ostrově byly podmínky mizerné, vztahy v kmeni si ale až na několik výjimek nemůže vynachválit. Ne všichni jí ale sedli, z kmene Lovců ji neokouzlili třeba Jack anebo Tomáš Rys.

  Tomáš Rys vystupuje na internetu pod přezdívkou The Hateris. Některá z Rysových videí obsahují vulgární výroky na adresu jeho expartnerek anebo žen obecně. I proto patří mezi jedny z vůbec nejkontroverznějších streamerů.

  „Viděla jsem na internetu, co říká a je pro mě nepředstavitelné, že dospělý chlap, kterému je čtyřicet, může tohle říct o ženách. Nejhorší věta pro mě byla ta, že něco dělal nějaké dívce, která si to vůbec nepřála, to už se pohybuje na hraně,“ uvedla pro Expres Ornella, která mezi jeho fanynky rozhodně nepatří.

  Jak se Hateris vyjadřuje na internetu během účinkování v reality show ale nevěděla, protože tehdy ještě streamera neznala.

  Adéla Krejdlová

  „To nikdo z nás netušil, neznala jsem ho a nevěděla jsem, co dělá. O to víc jsem v šoku z toho, co se tam mezi těmi holkami pohybuje,“ má jasno. Koktová si ale nesedla třeba ani se zpěvačkou Adélou Krejdlovou.

  „Byli jsme na lodi a ona zpívala písničku, kde použila slovo n*gr,“ vysvětlila Expresu s tím, že ale na lodi byli místní Dominikánci, černoši, kteří poznámku slyšeli.

  „Bylo to netaktní. Denisa jí řekla, že je fakt kráva, ona od té doby říkala, že je Denisa monstrum a jde proti ní. To bylo jenom kvůli tomu, že jí to řekla do očí,“ uzavřela Ornella Koktová, která dodala, že si ale nesedly už na letišti.

  Fotogalerie