Vytáhněte kapesníky, Ordinace po 16 letech (ne)končí: Tyhle postavy diváci milovali

12. června 2021

Petr Rychlý jako Čestmír Mázl v Ordinaci v růžové zahradě vydržel nejdéle. Patřil také k nejoblíbenějším postavám. | foto: Koláž Expres.cz

Těžko uvěřitelných 16 let hvězdy seriálu Ordinace v růžové zahradě vstupovaly týden co týden do českých domácností. Příběhy z kamenické nemocnice se staly neoddělitelnou součástí životů statisíců diváků. Ve čtvrtek 10. června ve 20:20 nejúspěšnější projekt v historii TV Nova vyvrcholí finálním dílem, kdy jedno oko nezůstane suché. Pak už si jej užijí jen ti, kdo mají předplacenou streamovací službu Voyo. Které postavy fanoušci „Růžovky“ milovali?
1/8

Čestmír Mázl – Petr Rychlý

Jako gynekolog a proutník se poprvé na obrazovce objevil 9. září 2005. Z původních deseti dílů nakonec zůstal patnáct let! Herec Petr Rychlý, kterého Ordinace v růžové zahradě takříkajíc udělala, dotočil už v polovině března.

„Dnes jsem měl poslední natáčecí den seriálu Ordinace v růžové zahradě. Natáčel jsem ho patnáct let a šest měsíců. Děkuji všem, kteří se na výrobě podíleli, ale i vám divákům a divačkám, kteří jste se rádi dívali a fandili. Moc si toho vážím. Tak ahoj a buďte zdraví, váš Česťa,“ loučil se s fanoušky.

Petr Rychlý jako Čestmír Mázl v Ordinaci v růžové zahradě vydržel suverénně...

V seriálu pochoval tři ženy, vychoval pět dětí, přišel o vlasy a po prodělané rakovině tlustého střeva se změnil. Ze ctižádostivého gynekologa se slabostí pro ženy, který byl nevěrný své manželce, se stal spořádaný chlap a miláček divaček.

1/8
Ohodnoťte článek

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:35 neděle 10. října 2021. Anketa je uzavřena.

  • 53
  • 16
  • 15
  • 12
  • 11
  • 6
Komentáře