Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kluk s kamením o šílené tiskovce Clashe: Málem jsem se udusil, mám astma! Zachránil mě táta

  Kluk s kamením popsal šílenou tiskovku Clashe: Málem jsem se tam udusil! | foto: Koláž Expresu

  Měla to být klidná tiskovka před blížícím se turnajem, místo toho ale všichni účastníci museli mrznout venku, lapali po dechu a tekly jim slzy po tváři! Někteří tvrdí, že mají po útoku slzným plynem či pepřovým sprejem dodnes nepříjemné následky. Například influencer Ondřej Untermüller alias Kluk s kamením se redaktorovi Expresu svěřil, že se v pražském klubu Duplex málem udusil. „Mám silné astma, nemohl jsem dýchat. Zachránil mě otec,“ tvrdí Ondra, který je toho názoru, že za šíleným útokem na tiskové konferenci Clash of the Stars stojí youtuber Aleš Bejr (45). Toho podezírají i ostatní hvězdy internetu, on svou vinu ale rázně popírá! Nám se podařilo zjistit, že holohlavému showmanovi reálně hrozí, že bude mít zákaz vstupu na sobotní galavečer. Pokud by se tak stalo, byl by minimálně jeden naplánovaný zápas v ohrožení!

  V neděli večer se v pražském klubu Duplex uskutečnila pravděpodobně ta nejšílenější tisková konference, kterou česká veřejnost pamatuje. Organizace Clash of the Stars plánovala naposledy před fanoušky představit jednotlivé bojovníky, kteří budou 11. března bojovat v hale O2 universum.

  Původně poklidnou tiskovku ale narušil youtuber Aleš Bejr, který přitom na zmíněném turnaji ani nezápasí. Nakráčel na pódium v doktorském plášti a vyzval hlavního promotéra Tomáše Linh Le Syho k zápasu.

  „Skáčete tady na krky. Nejen ty, ale i ten tvůj zachcan, který je tvůj zaměstnanec. Ty jsi úplně stejná močka. Jak to každopádně vyřešíme? Já ti seru na show a Clash, já to mám u prdele. Klidně ti tady můžu rozkopnout držku. Rád bych tě přede všemi vyzval a klidně i toho rozhodčího. Kde ho máš? Rád bych tě vyzval! Vyjádři se k tomu,“ řekl přede všemi rázným tónem Bejr.

  Le Sy, který dříve bojoval v Oktagonu, jeho výzvu bez váhání přijal. Bejr poté slezl z pódia a zdálo se, že tiskovka bude v klidu pokračovat. Ve chvíli, kdy měla přijít na řadu třetí skupina zápasníků, však všichni přítomní začali kašlat a dusit se.

  Následovala pauza, po které se diváci na YouTube dozvěděli, že klub Duplex musel být vyklizen, protože byl pravděpodobně zamořen pepřovým sprejem nebo slzným plynem.

  Vzhledem k tomu, že Bejr byl pak spatřen, jak po klubu pobíhá v plynové masce, si všichni účastníci myslí, že mozkem celé operace je právě holohlavý provokatér. Expresu ale kontroverzní youtuber řekl, že za útokem nestojí.

  „Nemám s tím nic společného. Masku jsem si vzal na sebe z preventivních důvodů kvůli minulému útoku od Tadeáše Veselého na Fayneho. Měl jsem takovou předtuchu. Lidé si myslí, že v tom mám prsty, ale opak je pravdou, a můžu říct, že jsem měl kliku. Nevím, kdo to udělal, možná někdo z fanoušků, ale myslím si, že to je spíše práce sekuriťáků u vchodu, každopádně já se od toho distancuji,“ uvedl Bejr, který si prý plynovou masku nyní bude brát na každou akci Clash of the Stars.

  Bejra všichni podezřívají z útoku slzným plynem. On to popírá. Na tiskovku ale dorazil v plynové masce.

  Kluk s kamením: Málem jsem se udusil! Za útokem stojí Bejr

  Expres se nyní spojil s jedním ze svědků incidentu Ondřejem Untermüllerem, který je znám coby Kluk s kamením a na březnovém turnaji ho čeká takzvaný deathmatch s Matoušem Kalubou a Maxem Greenem.

  „Jsem astmatik, nemohl jsem tam dýchat. Reálně mi šlo o život. Zachránil mě můj táta, který mě odvedl z klubu a pak odvezl domů do Písku. Byl jsem v takovém stavu, že bych to rozhodně neodřídil,“ svěřil se nám Untermüller, který se prý ještě stále necítí ve své kůži.

  „Bylo mi hodně špatně a pořád mi není dobře. Dusil jsem se, bylo to hodně hnusné. Štípalo mě v krku. Kdybych u sebe neměl tátu, nezvládl bych to,“ myslí si Ondřej. „Můj zápas ale v ohrožení není,“ dodal mladý influencer.

  Kluk s kamením je toho názoru, že za zákeřným útokem v klubu Duplex stojí již zmíněný Aleš Bejr. „Udělal to on,“ řekl jednoznačně Ondra.

  Bejrovi hrozí zákaz, jeho svěřenec bez něj nechce nastoupit

  I přestože Bejr svou vinu rázně popírá, podle zdrojů Expresu mu reálně hrozí, že bude mít zákaz vstupu na sobotní galavečer. „Řešíme to a sbíráme veškeré informace,“ sdělil redakci Expres.cz šéf Clash of the Stars Tomáš Linh Le Sy.

  Ve středu večer Le Sy Expresu poslal zprávu, že Bejr má definitivně zákaz vstupu na turnaj. „Pro jistotu má zákaz, dokud se to nevyřeší,“ uvedl promotér.

  Aleš Bejr dorazil na tiskovku v plynové masce. Útok slzným plynem ale popírá.

  Bejrova případná neúčast na turnaji by pro organizaci byla nečekaným problémem. Na akci se totiž má poprvé představit youtuberův kamarád a svěřenec Aleš Olejník. Jeho zápas s „králem Berouna“ sliboval velkou show. Olejník ale nyní hrozí, že bez Bejra nenastoupí a zůstane raději doma.

  „Nechce beze mě bojovat. Uvidíme, jak to celé dopadne,“ říká Bejr, který si myslí, že útok v Duplexu má na svědomí kontroverzní Tadeáš Veselý. Ten přitom v podniku vůbec nebyl.

  „Veselý tam prý nebyl, ale mohl někoho navést. Je také divné, že se to stalo zrovna ve chvíli, kdy měl přijít na pódium... Možná v tom má prsty i Clash, jelikož kontroverze lidi táhne a špatná reklama k tomuhle bizáru patří,“ vysvětluje Bejr, který si pak v plynové masce udělal několik fotek na Václavském náměstí.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 10:30 sobota 8. července 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   17
  • Super
   5
  • Trapas
   5
  • Sladký
   5
  • Tvl
   4
  • Cože
   2