Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kluk s kamením: Shopaholicadel se o Davida bála a řešila peníze! Co líbačka s Kalubou?

  V březnu ho čeká ten nejšílenější možný zápas. V kleci se střetne s podivíny českého internetu Maxem Greenem a Matoušem Kalubou. Půjde o takzvaný „deathmatch“ a zvítězí ten, kdo vydrží nejdéle na nohou. S druhým jmenovaným se Ondřej Untermüller alias Kluk s kamením po nedávné tiskovce vášnivě líbal před zraky fotografů Expresu. Bude to hrát nějakou roli? „Bavím se s oběma, jsou to kamarádi. Uvidíme, třeba uděláme nějakou domluvu,“ svěřil se nám influencer, který promluvil také o neuskutečněném zápase s Davidem Pražákem alias Fregamerem od Shopaholicadel. Proč to podle Ondřeje nakonec neklaplo?

  Křest nového videoklipu talentované zpěvačky Adély Zouharové byl plný influencerů. Kromě tiktokera Luktumy či youtuberky Annie Camel na akci nechyběl také Ondřej Untermüller alias Kluk s kamením.

  Ten se nijak netají tím, že zpěv není jeho parketa. Adélu ale považuje za svou kamarádku a velmi rád si její písničky poslechne. Untermüller je také velkým sběratelem fotek se slavnými osobnostmi. Jeho nejmilovanějším zpěvákem byl fenomenální Karel Gott, s nímž měl Ondřej možnost se seznámit.

  „Několikrát jsem se s ním potkal, prohodili jsme nějaká slova, a dokonce mě už poznával. Mám od něj podepsaných osmdesát desek. Jsou asi ještě větší fanoušci Karla Gotta, než jsem já. Ti si nechají podepsat úplně všechno. Já jsem ale v oficiálním fanklubu,“ pochlubil se Expresu Untermüller.

  Ondřej Untermüller alias Kluk s kamením

  Ondřeje už 11. března čeká ten nejbizarnější možný MMA zápas. Na čtvrtém turnaji organizace Clash of the Stars se v kleci se střetne s Matoušem Kalubou a Maxem Greenem. Všichni budou bojovat proti sobě a vyhraje ten, kdo vydrží stát na nohou nejdéle.

  „Velmi se na to těším, je to něco, co tady ještě nebylo. Je to ten nejkontroverznější fight, co může existovat. Jsem rád, že jsem v tom. Uvidíme, třeba uděláme nějakou domluvu,“ řekl Kluk s kamením.

  Ondřej tak nejspíše narážel na to, že ho fotografové Expresu po nedávné tiskovce Clash of the Stars vyfotili během vášnivé líbačky se soupeřem Matoušem Kalubou. Krátce poté nám Untermüller tvrdil, že jsou „kamarádi s výhodami“. Teď ale mladý influencer bere zpátečku.

  „Bavím se s oběma, jsou to kamarádi. Znám je ze sociálních sítí, jsou to více kontroverzní lidé než já. Nechci říkat, s kým se bavím více a s kým méně,“ řekl o svých soupeřích Untermüller.

  Adéla se o Fregamera bála a řešila peníze! Kluk s kamením vyzval kamaráda

  Původně měl ale Kluk s kamením zápasit s Davidem Pražákem alias Fregamerem. Snoubenec známé tiktokerky Shopaholicadel ale nakonec ze souboje vycouval.

  „S Fregamerem to reálné není, protože tam to záleží na Adéle. Ona se o něj bála, jednalo se dokonce i o penězích. Bylo toho hodně. Nechci prozrazovat všechno. Já bych do toho pořád šel, mně by to bylo jedno,“ tvrdí Ondřej Untermüller, který už má v hlavě dalšího případného soupeře ze světa influencerů.

  „Poslední dobou mě štve Maty Gamba. Pořád ho beru jako dobrého kamaráda, ale zklamal mě tím, co vydal na sociální sítě ve Stories. Já ho asi také zklamal tím, co jsem o něm řekl. Svět se točí a nemůžeme se pořád bavit se všemi,“ myslí si Kluk s kamením, který zmíněného Gambu veřejně nařkl z toho, že je homosexuál.

  „Já si trochu myslím, že něco s tou homosexualitou tam u něj je. Přece jen on má nejvíce sledujících z řad homosexuálů a taky jich nejvíce sleduje. Já ale na Matyho nikdy nic nezkoušel, beru ho jako kamaráda,“ řekl na závěr Untermüller.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:30 čtvrtek 15. června 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   37
  • Super
   9
  • Haha
   4
  • Cože
   4
  • Tvl
   4
  • Sladký
   2