Další gesto proti matce? Ondřej zavítal do divadla, které patřilo Gregorové

11. listopadu 2017
Začátkem listopadu prosákla na povrch informace, že Hana Gregorová opustila Divadlo Radka Brzobohatého. Celou záležitost obestírala aura zákulisního konfliktu. Podle některých informací totiž měla Hana skončit nedobrovolně. Ondřej Gregor Brzobohatý teď na místo zavítal a fotil se s jeho ředitelkou. Jeho gesto budí spekulace.

Bývalá principálka Hana Gregorová předala před několika měsíci Divadlo Radka Brzobohatého do rukou nové majitelce Romaně Goščíkové. Tvrdila přitom, že nadále zůstane členkou souboru. 

Teď přišla ovšem změna. V průběhu skandálu kolem jejího bývalého partnera Ondřeje Koptíka z divadla náhle odešla: „Dohodly jsme se s paní Gregorovu, že nebude členkou Divadla Radka Brzobohatého, a z toho logicky vyplývá, že přestává působit v našich divadelních inscenacích,“ nechala se slyšet pro Blesk Goščíková.

V zákulisí se přitom šuškalo, že za údajnou dohodou měly stát spory a že Gregorová opustila divadlo nedobrovolně. 

Ještě nedávno se Hana v divadle těšila ze svých rolí.

Ještě nedávno se Hana v divadle těšila ze svých rolí.

Teď Hanino bývalé pracoviště navštívil syn Ondřej. Tomu veřejnost vyčítá, že se své matky během nechutných útoků Ondřeje Koptíka nezastal. 

Namísto toho se fotí s novou majitelkou Divadla Radka Brzobohatého. Za přítomnosti objektivů fotoaparátů navštívil reprízu muzikálu Cyrano, jehož je spoluautorem, a přilévá tak olej do ohně.

Ondřej Gregor Brzobohatý a Romana Goščíková

Ondřej Gregor Brzobohatý a Romana Goščíková

Jedná se snad o další gesto proti matce? 

Situace totiž může působit tak, že Ondřej se své maminky opět nezastal a přijal pozvání navzdory nepříjemné situaci, kterou musela Gregorová v souvislosti s divadlem řešit. 

Ondřej navštívil Divadlo Radka Brzobohatého.

Ondřej navštívil Divadlo Radka Brzobohatého.

Zároveň je ovšem možné, že je odchod Gregorové pouze nafouknutá bublina a odchod nebyl tak dramatický, jak se na první pohled mohlo zdát. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 neděle 11. března 2018. Anketa je uzavřena.

  • 19
  • 11
  • 6
  • 5
  • 3
  • 2
Komentáře