Stárne Ondřej Brousek pomocí aplikace FaceApp, nebo je to smutná skutečnost?

Nikdo Ondřeje v nové image nepoznával. | foto: Herminapress

Bývalý manžel Adély Gondíkové (45) Ondřej Brousek (38) vždycky býval pořádný fešák, holky po něm šílely, dokázal okouzlit i kolegyně, přesně jako první manželku. Jenže teď máte pocit, že někdo použil stárnoucí aplikaci FaceApp. Vlasy řídnou, pupek se zvětšuje a brýle, na které byl vždycky tolik pyšný, zmizely do ztracena.

Známý herec a muzikant Ondřej Brousek dorazil na tiskovou konferenci k podzimnímu schématu dětské televize Déčko, ale málokdo z přítomných ho poznával.

Už neměl bujnou kštici jako dřív, jeho brýle byly pryč a značné zakulacení tam bylo také poznat. Kde je ten showman, před nímž fanynky hystericky brečely a který zlomil srdce Adéle Gondíkové?

Od té doby, co se usadil s Annou Remkovou, zalíbil se mu rodinný život. S Adélou to tak neměl, byl radši s kamarády a kapelou než doma. Druhá manželka si ho pořádně „zkrotila“.

A také podle toho začal vypadat. Jako by zpáprdovatěl, ostříhal bujnou kštici, odhodil brýle, které mu přidávaly na sex-appealu, a jeho pas se trošku zakulatil, přitom byl dříve hubený.

Vypadá ale spokojeně, že mu to asi nevadí. Jeho nová image mu sice přidává roky a vypadá tak na padesát, ale zase z jeho chování je znát, že je v životě spokojený, manželka si ho jen vytvořila k obrazu svému. 

Teď si dokonce věk snižuje tím, že na dětské televizi Déčko natáčí Dobrodružství s orchestrem. Nový cyklus uvede nejmladší diváky do světa vážné hudby. Zábavně, hravě a vtipně.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat