jít naiDNES.cz

Zákulisí svatby Langmajera a Gondíkové: Jeden bratr se mračil, druhý chyběl

Není bratr jako bratr! Zatímco Dalibor Gondík nenechal svou sestru Adélu ve štychu a na její svatbu s hercem Jiřím Langmajerem dorazil, Lukáš Langmajer se velkolepé události nezúčastnil. Mohou za to dlouholeté rodinné spory?

Dalibor Gondík byl jedním z prvních hostů, který se v sobotu v Kostelci u Křížků objevil. Na místo dorazil několik hodin před svatbou a na první pohled se zdálo, že byl ve velmi dobré náladě a velký den jeho sestry pro něj hodně znamená.

Na posvatebním koncertě kapely J.A.R. se ale Dalibor zase tak moc nebavil. Adéla měla totiž oči jen pro svého novopečeného manžela, zato sourozenci, s nímž tvořila několik let moderátorské duo a občas působili jako siamská dvojčata, už tolik pozornosti nevěnovala.

Gondík se tvářil znuděně a otráveně. Vypadalo to, že je v hloučku nadšených hostů trochu opuštěný. Přesto bujarou oslavu vydržel, vždyť šlo přece o svatbu jeho sestry. 

Dalibor Gondík se na posvatebním koncertě nejspíše trochu nudil.

Dalibor Gondík se na posvatebním koncertě nejspíše trochu nudil.

Na svatbě ani na posvatební párty se ale neobjevil ženichův bratr Lukáš Langmajer, což pro zasvěcené nebylo žádným překvapením. Herec, který si zahrál například ve filmu Babovřesky, se svým starším a slavnějším bratrem už delší dobu nemá dobré vztahy.

Mladší bratr Jiřího Langmajera Lukáš.

Mladší bratr Jiřího Langmajera Lukáš

Když byli ještě malí kluci, vycházeli spolu skvěle. V dospělosti se ale vše změnilo a bratři spolu téměř nekomunikují.

„S bráchou, doufám, najdeme společnou řeč ve chvíli, až oba dospějeme. Snaží si žít svůj život, ze kterého úplně upřímně nejsem vždycky nadšený. Zkrátka, zatímco některé rodiny bez sebe nemůžou být, my, jak se zdá, ano. Bohužel,“ řekl před časem Jiří Langmajer pro týdeník Téma.

Co mu na bratrově životě vadí, Jiří nekonkretizoval. Zdá se, že společnou řeč se svým sourozencem stále nenašel.

Ideální vztahy neměl herec Langmajer ani se svým otcem. 

„S tátou se nám posledních pár let docela povedlo být na jedné lodi, ale teď už se to zase nějak rozklížilo. Mám je s bráchou oba rád, vím, že máme vnitřní potřebu se vídat, ale brání nám v tom naše složité povahy. Ta poslední léta nejsou ale úplně ideální, protože jsme všichni tři velmi tvrdohlaví,“ dodal Jiří.

Jiří Langmajer starší si svatbu svého syna nenechal ujít. Dorazil poněkud netradičně v karavanu a vypadal, že si událost užívá. 

Postavil si zde i karavan.

Postavil si na místě karavan.

Zdá se, že „válečná sekera“ mezi nimi byla zakopána. Kdy se něco podobného stane i mezi Lukášem a Jiřím?

Adéla zase o fous unikla setkání s prvním manželem Ondřejem Brouskem, který ji opustil kvůli Anně Remkové tři měsíce před Vánocemi. 

„Původně tady měli hrát Monkey Business, ale novomanželé si to na poslední chvíli rozmysleli,“ pichlavě poznamenal Michael Viktořík alias Vrtulník během koncertu J.A.R. věnovaného svatebčanům pod názvem Kouba se žení

Brousek mladší totiž hraje na klávesy ve skupině Monkey Business, tedy ve velmi podobné partě, jako jsou Jaři s Danem Bártou.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat