Rodina manželky Ondřeje Rumla poprvé v Česku: Proč nemohou cestovat?

Ondřej Ruml dorazil na Dobrofest JRD nejen se svou krásnou ženou, ale také s jejími rodiči. | foto: Herminapress

Takovou radost z návštěvy tchyně a tchána před ním snad ještě nikdo neměl. Zpěvák Ondřej Ruml je v netradiční situaci, rodiče jeho krásné ženy Doris žijí na Kubě a zpěvák přiznal, že za svou vnučkou přiletěli poprvé od jejího narození!

Mít tchána a především tchyni co nejdál od sebe, to je snem mnoha mužů. To ale není případ Ondřeje Rumla, ačkoliv to tak už automaticky má. Jeho žena totiž pochází z daleké Kuby, kde její rodiče stále žijí. 

Momentálně jsou na návštěvě v Praze, a tak si nenechali ujít šanci poslechnout si svého slavného zetě, jenž vystupoval v rámci Dobrofestu JRD.

„Máme na návštěvě tchána s tchyní. Jsou nadšení z toho, že mohli odletět na jiný světadíl a být tady s námi, protože devadesát procent Kubánců nemá možnost cestovat. Nemají na to peníze,” vysvětlil Ondřej, který měl především radost za rodiče své ženy.

„Poprvé také viděli vnučku Rozárku a mohli si ji pochovat. Byla to hodně dojemná chvilka,“ uvedl Ondřej.

Také přiznal, že jako novopečený táta byl ze začátku trošku bezradný.

„Pamatuji se, že jsem se až rozplakal, když jsem nedokázal utišit pláč své dcery. Ta bezmoc a beznaděj byly obrovské. Musel jsem Rozárku předat své ženě, protože ženy mají prsa a v nich mají mléko. Uvědomil jsem si, že úloha otce je důležitá, ale primární je maminka. Před ženou opravdu smekám,“ dodal zpěvák.

Fotogalerie

Komentáře