Řidič se „kochal“ a skončil v domě Menzelové: Štědrý den, jak má být, směje se vdova

27. prosince 2020
Na letošní Vánoce rozhodně nezapomene ani Olga Menzelová (42). Místo toho, aby si užívala klidné svátky, řeší dost prekérní situaci. Nepozorný řidič se víc „kochal“, než koukal na cestu, a naboural se jí do domu. Chybělo málo a skončil v koupelně.

„Auto jsem si k Vánocům nepřála. Ale stejně přijelo, jen Ježíšek zaparkoval poněkud razantně. Vzal to téměř rovnou do naší koupelny,“ oznámila Olga Menzelová na Instagramu a celý příběh, který je jako vystřižený z komedie Vesničko má středisková, doprovodila velmi výmluvnou fotografií. 

„Naštěstí se mu nic nestalo. Podezírám Jirku! To jsou přesně jeho fórky! Asi aby se nám moc nestýskalo...,“ usmívá se producentka.

„Štědrý den, jak má být! A do konce roku ještě daleko,“ komentovala kuriózní dopravní nehodu. 

Ta připomínala doktora ze zmíněné komedie, jehož mistrně ztvárnil Rudolf Hrušínský a který se spíše než řízení věnoval pozorování krás českých luhů a hájů. Podle toho taky jeho jízdy škodovkou vypadaly.

„Co se jiným stane za celý život, mně za týden. Jdu si dát víno, jinak se to přežít nedá,“ doplnila v komentáři, když odpovídala své kamarádce.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:59 pondělí 26. dubna 2021. Anketa je uzavřena.

  • 53
  • 25
  • 20
  • 20
  • 14
  • 13
Komentáře