Už si jdou i do podoby! Kaiser s partnerkou Dášou sladil oblečení i vlasy!

Oldřich Kaiser se svou partnerkou Dášou Vokatou. Život ve dvou prospívá nejen komikovi, ale i jeho kštici. | foto: Profimedia.cz

Oldřich Kaiser (63) a jeho partnerka Dáša Vokatá (64) jsou zářným důkazem toho, že když člověk s někým začne žít, postupem času se s dotyčným sladí a začne se mu také v mnoha ohledech podobat. Fanynky štíhlého herce a komika se ale nemusí znepokojovat. Jejich idol totiž díky změnám jenom kvete.

Na křest knihy Miloše Zapletala Nesmrtelní dorazili Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá ruku v ruce a v dobrém rozmaru. Pozdravili se s přáteli, společně zasedli ke stolu a poručili si kávu. 

Sympatická dvojice si tentokrát dala opravdu záležet a svoje outfity se snažila náležitě sladit. Kaiser si i nadále pěstuje své dlouhé kadeře, které na rozdíl od své drahé polovičky nosí stažené do culíku. 

Vokatá svou hřívu ponechala tradičně nezkrocenou, nerada se svazuje konvencemi a zbytečnými pravidly, což její bujné kadeře velmi umně symbolizují a dávají to světu jasně najevo.

Nudnou šeď nadcházejícího podzimu oba rozbili hřejivými barvami. Červený kabát a žlutá halenka Vokaté nebo růžová košile a oranžovočervená kravata Kaisera jsou zaručenými tipy, jak si zlepšit náladu a připomenout léto. 

Každý po vás chce na ulici ještěrku a najednou někdo, kdo nezná ani vozembouch. Že jsme ani jeden o druhém nic nevěděli, byl možná ten moment. Probudilo to v nás zvědavost,“ zavzpomínal před časem herec na okolnosti seznámení se zpěvačkou, s níž mu to podle všeho náramně klape.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 čtvrtek 31. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  25
 • Super
  20
 • Cože
  12
 • Sladký
  12
 • Tvl
  12
 • Trapas
  10
Komentáře