jít naiDNES.cz

Nikol Švantnerová o České Miss: Tahle soutěž vstává z mrtvých, ale nejde čekat zázraky

Nikol Švantnerová promluvila o Miss. Proč se vrátila do jejích řad? | foto: Instagram Nikol Švantnerové

Po hádkách s Martinem Ditmarem a Evou Čerešňákovou sice Nikol Švantnerová spolupráci se soutěží krásy Česká Miss ukončila, od letošního roku je ale znovu součástí realizačního týmu, který pomáhá dívkám s přípravami na finálový večer. Co nejkrásnější dívku Česka roku 2015 přimělo změnit názor a myslí si, že obdobná soutěž má stále šanci u diváků uspět?

Nikol Švantnerová bezesporu patří mezi nejúspěšnější a nejvýraznější vítězky České Miss posledních let. Jako jedna z mála dokázala využít příležitosti a ani čtyři roky po svém triumfu neupadla v zapomnění. A to i přesto, že z kdysi veleoblíbené ankety, kterou sledovaly miliony diváků, se stala provinční záležitost.

I proto právě ji minulé i současné vedení soutěže dává dívkám jako příklad, co vše jde ze soutěže vytěžit. Mají ale dívky ještě v již tak modelkami přesyceném trhu šanci uspět?

„Myslím si, že mají. Letos je každá holka jiná a některá z nich si nějakou tu práci může najít. Jelikož jde o Českou Miss, nezaručujeme jim, že budou světové topmodelky, protože zahraniční trh je někde jinde. Šanci ale mají. Viděla jsem je chodit a i fotit se v plavkách a nemají žádný razantní problém,“ sdělila nám Švantnerová, která s Miss spolupracovala i v době, kdy v jejím čele stáli Martin Ditmar a Eva Čerešňáková.

Na toto období ale vzpomíná nerada. 

„Jelikož se mi nelíbilo, kam Miss spěje, sama jsem odstoupila. Od Miss jsem si dala pauzu, a když mi  teď přišla nabídka, hodně jsem se rozmýšlela, protože jsem si říkala, že to nemám zapotřebí a mohlo by mi to být jedno, ale není mi to jedno. Pořád mi záleží na tom, jakým směrem Miss půjde. Když jsem si zjistila, jací tam budou partneři, vedení a kdo se do soutěže vrací, šla jsem do toho podruhé,“ přiznala modelka s tím, že lidi by letošní ročník mohl zajímat především kvůli tomu, že se nebude volit jenom česká vítězka, ale i slovenská.

„Navíc je to zase na Primě, což soutěži také chybělo. Nemůžeme od toho ale čekat zázraky, protože Miss vstává z mrtvých. Minulé vedení soutěž téměř pohřbilo. Snad by se to mohlo vrátit tam, kde to bylo,“ uvedla Švantnerová, jež si v rámci chystaného Prague Paddle Festu, který se uskuteční 5.–7. července na Střeleckém ostrově v Praze, vyzkoušela jízdu na paddleboardu přímo na Vltavě.

A kráska, která se může pyšnit snad nejvypracovanějšími břišáky českého showbyznysu, právě tomuto sportu doslova propadla.

„Baví mě ta volnost, že můžeš odplout kamkoliv. Rozhodla jsem se, že si jeden paddleboard také pořídím a bude jezdit všude s námi,“ ukončila Nikol.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat