Úterý 7. července 2020, svátek má Bohuslava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Nebudu se omlouvat! Fňuk! Je to vaše vina! Nela Slováková do vás pálí v novém videu

  Nela Slováková strávila čtyři hodiny na policii vysvětlováním internetového obchodu s rouškami a gely. Pak si sedla do luxusního bouráku, pustila na sebe filtry a fanouškům i odpůrcům se slzami v očích sdělila, že se nebude za nic omlouvat. „Je to jen vaše vina, protože věříte nám velkým lidem na internetu,“ hlásá brněnská podnikatelka. Ehm!

  Jak jsme vás informovali, Nela Slováková před několika dny strávila „příjemné“ čtyři hodiny na krajském ředitelství policie v Brně. Konkrétně se mělo jednat o odbor hospodářské kriminality, který vyšetřuje trestné činy hospodářského, případně souvisejícího majetkového charakteru. Jedná se například o krádeže, zpronevěry, podvody, krácení daní, porušování autorských práv a řadu dalších trestných činů.

  Ačkoliv Slováková zprvu působila nad věcí, brzy neudržela emoce na uzdě. Nasedla do svého luxusního mercedesu, zapnula nahrávání a natočila video s výstřihem přes celý display. 

  Kdo by čekal, že se bude omlouvat nespokojeným zákazníkům za antibakteriální gely, které neměla a nikdy nedodala, nebo ze předražené roušky, k nimž doložila zfalšovaný certifikát, je na omylu. 

  Nela totiž lituje jenom sebe.

  „Jsem z toho všeho, co se kolem mě děje, vyčerpaná. Je toho i na mě dost. Neustále se bránit nějakým lžím a výmyslům je už nad lidské síly. Je mi líto, pokud jsem kohokoliv poškodila, vrátila peníze pozdě, ale rozhodně nejsem žádný zloděj a ani podvodník. Nikdy jsem nikoho neokradla a nikdy jsem nikoho nepodvedla,“ tvrdí ve videu Nela, která si už nyní musí být vědoma toho, že pokud bude obviněna a následně i obžalována, s ohledem na to, že se provinila během nouzového stavu, by trest byl přísnější než za normálních okolností.

  Během téměř čtyřminutového záznamu se Slováková rozplakala, obhajovala, zaútočila na své klientky, poprosila o slitování, aby následně oznámila, že se za roušky nikdy neomluví, a pochlubila se, že je velký člověk s velkým počtem followerů na Instagramu.

  „Všechny spolupráce jsou pozastaveny kvůli vám. Kvůli vám, kteří voláte na zákaznickou podporu, jaká jsem p*ča,“ stěžuje si brněnská podnikatelka na to, že kvůli stížnostem naštvaných klientů s ní ukončila spolupráci například firma Wolt (aplikace na rozvoz jídla).

  Následuje mentorování o falešném světě „velkých lidí“ na Instagramu, mezi které se podnikatelka počítá. „Jsou to navoněné a krásné Instagramy, ale nevěřte tomu. Jsme všichni normální, máme své problémy...,“ říká.

  Z psychologického pohledu je to hezká ukázka toho, kdy nám člověk, jenž prodává věci přes internet, říká: Nevěřte lidem na internetu.

  Slováková mimo jiné přiznává krizi ve vztahu s hokejistou Lukášem Kozákem přezdívaným „pusi“, který v podnikání s rouškami figuroval jako asistent, sekretářka a řidič.

   Zřejmě i na něj psychicky doléhá kolosální aféra. „Nevím, jestli nám to vydrží, prošli jsme si peklem,“ smutní Nela v závěru videa.

  Doufejme, že Nela dostojí svému slibu a všechna obvinění od zákazníků jasně vysvětlí a konečně se očistí. 

  Fotogalerie

  Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

  Premium Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna...

  Schizofrenní žena, nechtěná emigrace. Zachránila ho Nemocnice na kraji města

  Premium Kde je hranice skutečné lásky? Kdy končí vztah a začíná tyranie? Ladislav Chudík na tyto otázky dlouhé roky marně...

  VELKÝ TEST ZOO: přehled cen, zvířat i atrakcí. Přijeďte, pomůžete!

  Premium Mají otevřeno 365 dní v roce, ať praží slunce, nebo se žení čerti. Na několik týdnů je zavřel až koronavirus. Chcete...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 7. července 2020, svátek má Bohuslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz