Faraon, psí uši a kostýmy: Které slavné krásky dělají ze svých kluků kašpary?

Slavné krásky si své partnery doslova ochočily. | foto: Instagram

Na hřišti či na ledě jsou za nelítostné bojovníky, ale jak si je vezme do parády jejich drahá polovička, jdou všechny zábrany stranou. Dokážou ze sebe udělat maškaru nebo si napatlat na obličej všemožné masky, jen aby uspokojili touhy partnerek, které chtějí být vtipné na Instagramu. Kdo všechno je absolutní podpantoflák?

Láska hory přenáší, možná odnese i poslední zbytky soudnosti. Nebo by opravdu jen udělali všechno, aby jejich partnerky byly nadmíru spokojené? Když prostě řekne, že budeš faraon, budeš prostě faraonem. Stejně jako hokejista Jaromír Jágr, který byl před časem terčem posměchu.

Co začal randit s modelkou Veronikou Kopřivovou (27), se najednou změnil. Začal se chovat jako puberťák, fanoušci mu psali, co se stalo se starým „Džegrem“, ale on se klidně dál fotil jako faraon nebo pejsek s čumáčkem a oušky. 


Ale i hokejovému bohu Jaromíru Jágrovi došlo, že tudy cesta nevede a spoluhráči se mu budou jen smát, bouchl do stolu a Veronika má zakázáno ho dehonestovat na sociálních sítích.

Jednu dobu ze sebe Jaromír Jágr nechal dělat šaška.

Kopřivová byla ještě slabý odvar oproti tomu, co předvádí podnikatelka Nela Slováková (28). Ta se nebojí svému hokejistovi Lukáši Kozákovi nanést masku na obličej, dát mu růžová ouška a kafíčko jako pro panenku.

A ten jenom drží a drží.

„Taaakhle jsem tu moji lásku trápila. Sice nevypadá, ale byl fakt nadšenej,“ napsala k zesměšňující fotce Nela. Proč si to hokejista nechá líbit?

Nela Slováková to už občas přehání.

Samozřejmě každý ví, že je do Nely zamilovaný až po uši, možná až po ta růžová ouška, ale opravdu má zapotřebí se nechat takto zesměšňovat na internetu, když má na ledě v Karlových Varech budit respekt? S nalakovanými nehty toho asi jen těžko dosáhne.

Ani modelka Nikol Švantnerová  (26) nezůstává za instagramovými holkami pozadu. Místo toho, aby se její fotbalista Patrik Dressler (28) snažil dávat góly na zeleném trávníku, radši se fotí ve vánočních oblečcích jako z béčkové komedie.

Fotbalista Nikol Švantnerové skáče, jak modelka píská.

Miss se ráda pohledným sportovcem chlubí, ale nedělá z něj občas spíše šaška? Po snímcích, jak leží pod stromečkem v hodně infantilním oblečení, z něj neudělá zrovna oblíbeného spoluhráče v kabině klubu.

Zatím to holkám jejich protějšky trpí, ale na jak dlouho? Možná do té doby, než ta zamilovanost odplyne, nebo jim někdo na rovinu řekne, že taková prezentace na internetu není zrovna šťastná. Ale jak jsme psali na začátku: láska hory i Instagram přenáší.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:08 6. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  29
 • Haha
  15
 • Tvl
  12
 • Cože
  10
 • Super
  9
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat