Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Nela Slováková mě šikanovala! Prý jsem tlustá a mám zhubnout, tvrdí influencerka

  Influencerka Nicky Nellow, vlastním jménem Nikola Mičková, se v průběhu kauzy, která se odehrává mezi Nelou Slovákovou (31) a Natálií Kočendovou (24), rozhodla vystoupit a podělit se o komentáře, kterými ji měla právě Slováková po dlouhou dobu častovat. „Šikanovala mě, tvrdila, že jsem oplácaná a doporučovala mi, abych zhubla,“ tvrdí fitnesska Nellow, které psala Slováková i pod firemní příspěvky, když dělala modelku pro nejmenovanou firmu s oblečením. Podle ní ji tak zřejmě chtěla zničit jako konkurenci.

  Nela Slováková má s urážením jiných influencerek velké zkušenosti, momentálně to sice vypadá, že na něco kápla v kauze kolem Natálie Kočendové, která má podle ní draze přeprodávat kosmetiku z čínských e-shopů a pak ji vydávat za svoji vlastní značku. Redakce Expresu skutečně extrémně podobné produkty na asijském webu našla.

  To ale nic nemá měnit na tom, že prý Nela sem tam své konkurenci s radostí zatopí. Influencerka Nicky Nellow tvrdí, že Slováková nemohla rozdýchat to, když si s kamarádkou založily byznys s plavkami. Jako odpověď prý přišla tvrdá šikana.

  „Vysmívala se mi, že jsem oplácaná fitnesska. Já v té době vážila 55 kilo,“ uvedla pro Expres Nicki Nellow s tím, že jí Slováková psala ohavné zprávy i pod firemní příspěvky.

  „Chodila komentovat fotky na Instagram e-shopu, pro který jsem v té době fotila. Vždy se mi pod fotkami vysmívala a urážela mě,“ uvedla influencerka. Z některých zpráv se až tají dech.

  Ukázky urážek, kterými častovala Slováková influencerku. Komentovat měla hlavně její váhu

  Ukázky urážek, kterými častovala Slováková influencerku. Komentovat měla hlavně její váhu

  Ukázky urážek, kterými častovala Slováková influencerku. Komentovat měla hlavně její váhu

  „Tady na slečně tedy vypadají dost děsně. Nicméně mám naštěstí velkou představivost. Jedny bych si poprosila, pošlu vám potom foto, jak ženský mají doopravdy působit,“ napsala Slováková komentář pod fotku šatiček na profilu e-shopu, pro který Nicky Nellow pracovala jako modelka. V jiných zprávách jí zase doporučovala zhubnout.

  „Sranda je, že máme několik důkazů, že si Slováková objednala plavky od konkurenčních firem a šila plavky podle jejich produktů – ale na všechny hází obvinění, o všech tvrdí že mají produkty z AliExpressu,“ tvrdí Nellow s tím, že šikanu ze strany Slovákové prý nezažila sama.

  Ukázky urážek, kterými častovala Slováková influencerku. Komentovat měla hlavně její váhu

  Mezi další má podle ní patřit Dominika Myslivcová, influencerka Andula, Agáta Hanychová anebo dokonce zpěvačka Ewa Farna, které se měla Slováková v minulosti vysmívat kvůli tloušťce a označit ji za odpornou.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...