První rozhovor zamilovaného páru Grossové a Kajumiho: Uvidíme, kam se náš vztah vyvine

4. srpna
Zamilované hrdličky! Zpěvačka Natálie Grossová (19) a youtuber Adam Kajumi (23) sice o novém vztahu trošku mlží, ale při rozhovoru pro Expres se na sebe tak potutelně culili, že bylo na první dobrou poznat, že to mezi nimi jiskří. Jak vidí mladý pár začátek jejich vztahu a budoucnost?

Zpěvačka Natálie Grossová a youtuber Adam Kajumi přišli společně na oficiální akci od televize Prima. Příjemné prostředí Hostivařské přehrady s nimi dělalo divy a oči mohli na sobě nechat.

Vedle sebe působili roztomile, šeptali si do ouška, smáli se spolu a bylo na nich poznat, jak moc jim je spolu dobře. A Expres se jich zeptal, jak to spolu doopravdy mají, jestli se rodí nová láska?

„Myslím si, že to takto nejde říct. Uvidí se, zatím je to fajn. Jsme dobří kamarádi už nějakou dobu a uvidíme, kam se to vyvine,“ mluvila Natálka trošku tajemně.

Prý se jí na Adamovi líbí především to, že ji dokáže rozesmát, mají stejný smysl pro humor, což je pro ni velká priorita.

Na párty Primy přišla i Natálie Grossová, kterou doprovodil influencer Adam Kajumi.

„Líbí se mi jeho povaha. Baví mě, je s ním strašná legrace, vždycky si máme o čem povídat. To je za mě asi hlavní věc. A má charisma,“ rozpovídala se zpěvačka pro Expres.

Nedalo nám to a samozřejmě jsme se na to samé zeptali i youtubera, čím ho Natálka tolik oslnila.

Natálie Grossová a influencer Adam Kajumi jsou podle všeho novým párem českého showbyznysu.

„Je zábavná, je to milá holka, slušná, vychovaná,“ smál se Adam.

Potutelně se na sebe během interview usmívali, laškovali spolu i před kamerou, což působila opravdu hezky a opravdově.

Bylo by přece jen něco, co by nikdy nedali na sociální sítě?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře