Afterparty seriálu Most! Takhle se pařilo v nejslavnější restauraci republiky

Poslední díl veleoblíbeného seriálu Most! sice budí v divácích rozpaky, jeho protagonisté si ale sebemenší zaškobrtnutí nepřipouští. Zřejmé to bylo i z euforie, kterou přímo v mostecké Severce prožívali. A párty to byla více než zdařilá. Tolik panáků zelené a piva se v Severce dosud určitě nevypilo!

Jak jsme vás včera informovali, včera večer v mostecké Severce proběhla autogramiáda s herci a tvůrci seriálu, který hrdě nese název tohoto malebného severočeského města.

A přestože do Mostu nedorazil představitel hlavní postavy Luďana Martin Hofmann a omluvila se i Jitka Čvančarová, fanoušci si vystačili s Erikou Stárkovou, Michalem Isteníkem, Zdeňkem Godlou, Cyrilem Drozdou, Vladimírem Škultétym, Dominikou Býmovou, Filipem Františkem Červenkou, Ester Janečkovou a Martinem Kavanem, kteří si udělali čas a do Mostu přijeli.

I když se předpokládalo, že hvězdy tohoto seriálu nebudou po celý večer jenom o vodě, i kvůli špatné organizovanosti celé autogramiády, kdy se několik stovek fanoušků na své idoly vrhlo v jednu chvíli, začali přítomní tvůrci s „panákováním“ zelené hned několik minut po začátku samotné autogramiády. 

A zatímco se fanoušci tlačili v nekončící frontě na vymodlený podpis či selfie, Vladimír Škultéty rozdával svým kumpánům ze seriálu panáky zelené. Otázkou je, zda na kuráž, aby někoho nenapadlo vzít nohy na ramena, nebo jen tak ze zvyku, že jsou zpět ve své „domovské“ Severce.

Nepilo se jenom během autogramiády. Protagonisté seriálu zůstali v Severce i po skončení posledního dílu Mostu!, kdy se rozjela pravá nefalšovaná mostecká párty. Atmosféře propadla i vždy distingovaná Ester Janečková, která panáka zelené zapíjela pivem.

Ve svém živlu byla i nová partnerka scenáristy Petra Kolečka Aneta Vignerová, která se nejspíše inspirovala u Janečkové.

Někteří fanoušci nejspíš nezapomenou na setkání s Erikou Stárkovou, která jim nejenže v průběhu autogramiády, z níž odešla jako první, poradila, aby si ze stolu brali jenom podepsané podpiskarty a věnování si posléze dopsali sami, ale po promítání odmítla tucet svých fanoušků s tím, že se s nikým fotit nebude. Zajímavé ale bylo, že o chvíli později se ale už se všemi bez problémů fotila.

Za slušňáka večera byla herečka Dominika Býmová. Tu jsme za celou dobu trvání akce na rozdíl od jejích kolegů nezastihli s alkoholem v ruce. Sami se podívejte do galerie, jak to v pondělí večer vypadalo před slavnou Severkou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:05 26. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Trapas
  14
 • Sladký
  10
 • Haha
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat