jít naiDNES.cz

Párty seriálu Most!: Ilona a Luďan chybí, zelená mezi herci teče proudem

Dnes je pro město Most obrovský den a noc. Koná se zde ohromná párty ke konci k oblíbeného seriálu Most!, který hýbe celou republikou. Několik stovek lidí si přišlo pro podpis, tlačí se v ohromných frontách, do Severky se už nevejde ani noha. Ale herci si udržují dobrou náladu, a to především díky panákům zelené. Ta doslova teče proudem a zábava graduje. Expres je samozřejmě u toho a vše pro vás monitorujeme.

Seriál Most! má pouhých osm dílů, ale už teď se může řadit mezi kultovní díla, protože tolik diváků jiný seriál jen tak nepřilákal. Doslova jím žije celá republika.

Proto se tvůrci rozhodli zakončit tento obrovský úspěch megapárty s lidmi z Mostu, kteří mohou přijít pozdravit hlavní představitele a koukat se s nimi na poslední díl seriálu.

A Expres u toho nemohl samozřejmě chybět, takže vás budeme průběžně informovat o tom, co se v Mostě děje a jestli hospodu Severka hosté nezbořili.

16.00 Davy už čekají před restauračním zařízením, tvoří se fronty a všichni jsou natěšeni na idoly, které znají jen z televizních obrazovek.

Jako první přijel Zdeněk Godla alias „domestikovaný“ Franta a jeho parťák Julius Oračko coby Laco. Na ně už od odpoledne čeká scenárista sledovaného seriálu Petr Kolečko. 

Největší hvězda je teď Zdeněk Godla a Julius Oračko.

Největšími hvězdami jsou teď Zdeněk Godla a Julius Oračko.

16.30 Pomalu se to začíná sjíždět. Jen pro fanoušky bylo obrovským zklamáním, že nepřijede Martin Hofmann ani Jitka Čvančarová, kteří museli dostát svým pracovním závazkům v Praze.

Teď dorazil i pošťák Ondra a za velkého aplausu vylezl z auta. Lidí už je kolem Severky více než tři sta. Tlačí se tam s dětmi, chtějí za každou cenu fotku se svými idoly.

Severka je naprosto k prasknutí.

Severka je naprosto k prasknutí.

17.45 Ester Janečková s pošťákem Ondrou si dělají neustále selfie a pak by měli moderovat besedu s herci, kteří při autogramiádě do sebe lámou jednoho panáka zelené za druhým.

Pijí především Čočkin a Eda, jehož prý před čtrnácti dny nepoznali v Mostě, zato teď je o něj přímo souboj, aby od něj lidé dostali autogram.

Herci s tvůrci pijí jednu zelenou za druhou.

Herci s tvůrci pijí jednu zelenou za druhou.

18.30 Organizátoři to moc nevychytali, pustili všechny lidi dovnitř a ti si teď lezou po hlavách a nechtějí nikomu uhnout. Fotku s herci z Mostu! prostě chtějí pomalu i za cenu života.

V Severce už není k hnutí, organizátoři nestíhají řešit problémy na místě a herci začínají být naštvaní, především Čočkin, který naštvaně prohlásil, že všichni novináři musí pryč, jinak nebude podepisovat fotky.

18:50 Fanoušci jsou zklamaní, po pár hodinách čekání je naštvala představitelka Pavla alias Dáši. Řekla totiž něco, co by rozhněvalo snad každého, kdo žije tím, že si jde pro podpis.

„Projděte jen kolem nás a vezměte si podepsanou fotku. Věnování si můžete každý tam potom dopsat sami,“ řekla zřejmě dost otrávená Erika Stárková.

19:40 Autogramiáda stále pokračuje, i když už je to dlouhé, co to začalo, a herci začínají být značně nervózní.

20:00 Severka se uzavírá pro veřejnost a novináře. Vevnitř zůstali jen tvůrci, herci a obsluha, kde teď asi začne pořádný mejdan při koukání na dokument o seriálu Most! a pak při zhlédnutí jeho posledního dílu.

Zítra vám přineseme další informace o tom, co se dělo za zavřenými dveřmi Severky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:15 25. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  62
 • Super
  29
 • Tvl
  21
 • Cože
  20
 • Haha
  13
 • Sladký
  10
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat