jít naiDNES.cz

Charlotte o rozpadu rodiny: „Stýská se mi po mámě, kterou jsem měla dřív!“

Charlottě Štikové chybí matka, kterou dřív měla! | foto: koláž expres

Ještě na začátku roku dala rodina Štikových nahlédnout do svého soukromí v reality show Štiky, a byť to byla bláznivá podívaná, rodina působila dojmem, že ji nic nerozdělí. A ono ejhle. Půl roku nato matka klanu Monika Štiková prchla za svým o čtyřiadvacet mladším přítelem do Německa a s celou rodinou kromě svých rodičů zpřetrhala vazby. Kdo v rodině ještě drží pospolu a proč Charlotte nechce mluvit o své babičce s dědou?

Není tomu tak dávno, co se Monika Štiková (46) odstěhovala do Německa za svým přítelem Petrem Biniasem (22) a udělala tlustou čáru za dosavadním rodinným životem. Přestala se bavit s oběma svými dcerami i se svým stále ještě manželem Michalem.

„Ona se vídá jen se svou mámou,“ odpověděla Charlotte Štiková na otázku, zda se v rodině najde vůbec někdo, s kým bývalá vládkyně Štikových nezpřetrhala vazby.

Zatímco Monika Štiková se v poslední době pyšní fotkami svých spokojených rodičů a zdůrazňuje, jak moc jsou pro ni vzorem, o vztahu babičky s dědou k vnučkám Charlottě a Ornelle nikdy nepadlo ani slovo. „Oni jsou zvláštní lidi, někdy jsou i zlí,“ řekla nám Charlotte s tím, že prarodiče nechce rozebírat. „Máma se s nimi hodně let nebavila. Pak zase začala,“ konstatovala.

Rodinný klan Štikových se proslavil nejen románkem Ornelly s Josefem Koktou, ale později také účastí v bizarní reality show Štiky. Zajímalo nás proto, jak rodiče Moniky Štikové účast v takovém pořadu vnímali.

„Bylo jim to asi jedno. I když... Oni nesnáší našeho tátu, tak je to možná i potěšilo,“ domnívá se Charlotte.

V reality show se vyostřil vztah mezi Monikou Štikovou a jejím mužem Michalem do takové míry, že Monika svému manželovi navrhla rozvod. Z toho, jak rázná blondýna svého muže vykreslila, nevyšel Michal Štika zrovna dobře.

„Tátu nikdy neměli rádi. Nového přítele mámy ze začátku také ne, ale pak se to asi změnilo. Oni jsou prostě zvláštní. Nemají rádi ani Ornellu,“ popisuje neharmonické rodinné vztahy Charlotte.

S tátou se všichni bavíme normálně. On je s tou svou přítelkyní spokojený, jsou v pohodě!“ libuje si Charlotte, že alespoň s někým se v rodině baví. „Mně ale chybí máma, kterou jsem měla dřív,“ smutně dodává.

Zatím ale nic nenaznačuje tomu, že by se vztahy v rodině měly narovnat. Michal Štika žije se svou přítelkyní, Monika odjela za zajíčkem Petrem Biniasem do Německa a s nikým kromě svých rodičů nekomunikuje.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:21 4. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  29
 • Tvl
  18
 • Haha
  14
 • Sladký
  12
 • Super
  11
 • Trapas
  11
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře