Po stěhování přijde miminko? Monika Bagárová měla učinit zásadní rozhodnutí

Monika svého bojovníka ve všem podporuje. | foto: Profimedia.cz/Instagram

Krásná zpěvačka Monika Bagárová (24) mění svůj život od základů. Od té doby, co se zamilovala do svalnatého MMA zápasníka Makhmuda Muradova (28), se její priority dost proházely. Nejenže se za svou láskou přestěhovala z milovaného Brna do Prahy, ale teď by chtěla učinit další závažné rozhodnutí!

Bývalá finalistka SuperStar Monika Bagárová je natolik zamilovaná, že za sebou pálí mosty a chce začít od začátku. Celou svou kariéru se nechtěla přestěhovat do Prahy, protože v Brně má rodinu, přátele a cítí se tam v bezpečí. Nikdy nechtěla žít ve velkoměstě, které je tak anonymní.

Jenže láska prostě dělá divy. Od té doby, co poznala namakaného MMA zápasníka, mění svá původní předsevzetí mávnutím kouzelného proutku. Nejenže se rozhodla zahnízdit se svou láskou v hlavním městě, ale teď přišla na řadu i další překvapení.

Sexy zpěvačka je sice ještě mladá na závazky, ale sama už by se vedle nového partnera cítila na to stát se maminkou. Je natolik zakoukaná do svého svalovce, že by snad i upozadila rozjetou kariérou nad rodinným životem.

„Monika už o tom vážně uvažuje. Je teď opravdu šťastná a maminkou by se chtěla stát. Ale ještě to s jejím klukem musí probrat, jak se jejich vztah bude ubírat dál,“ prozradila nám Moničina kamarádka, která nechtěla být jmenována.

Rodačka z Brna opravdu vedle Makhmuda Muradova jen září, ještě více zkrásněla, tak by se nebylo čemu divit, kdyby do toho opravdu chtěla tímto způsobem „praštit“. Sama pořád postuje na sociálních sítích fotky s miminky.

Je vidět, že jsou jí děti opravdu blízké a vzbuzují v ní mateřské pudy. Necháme se překvapit, jestli Monika za chvíli oznámí tu radostnou novinu, nebo si na to ještě budeme muset počkat.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:22 14. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  23
 • Super
  10
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
 • Haha
  6
 • Cože
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat