jít naiDNES.cz

Láska, která bolí! Monika Bagárová za vztah k MMA zápasníkovi velice trpí

Sexy zpěvačka Monika Bagárová (24) nikdy neměla na muže moc štěstí. Zkoušela vztah s hudebníkem, podnikatelem i neznámým mladíkem, ale nikdy to nebylo ono. Až teď její nová láska má opravdové grády. Dokonce si jejich laškování natáčí!

Finalistka SuperStar Monika Bagárová je překrásná dívka, která má na prstu nejméně deset nápadníků. Jenže pokaždé sáhla vedle. Partneři nechtěli respektovat, že se chce věnovat kariéře, toužili ji mít pro sebe jako okrasu, nebavilo je na ni čekat, až dotočí videoklip.

Ale teď poznala někoho, kdo chápe touhu po vlastní seberealizaci. Zamilovala se do MMA zápasníka Makhmuda Muradova. Ten na první pohled vypadá hodně nebezpečně, ale uvnitř je to prý hodný a milý člověk.

„Je nám krásně a jsme zamilovaní,“ potvrdila zpěvačka. Ale vypadá to, že jejich domácnost bude pěkná divočina. Monika je velmi temperamentní a zápasník také nebude zrovna velký kliďas. Místo toho, aby nevycházeli z postele, se mezi sebou perou!

Ale nelekejte se, nejde o žádné domácí násilí. Jen se Monika rozhodla porozumět sportu, kterým se její miláček živí. Pak se ale ukázalo, že by se radši měla držet zpěvu, protože sama není zrovna velký talent na sport.

Dokonce spadla přímo na obličej, když zkoušela kopat jako její přítel. Tato láska ji stojí nejen hodně dřiny, ale také dost bolesti. Radši by si ji měl Makhmud hýčkat, na rukou nosit a od MMA ji držet dál, pro její vlastní zdraví.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 21. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  28
 • Haha
  9
 • Super
  8
 • Tvl
  7
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat