Bláznivě zamilovaná Monika Bagárová: „Přítele bych si vzala hned“

Monika je čerstvě zamilovaná a Expresu prozradila detaily. | foto: Expres: Jiří Pitrof, Tilen Vajt, Ladislav Křivan

Půvabná zpěvačka Monika Bagárová se na podzim minulého roku rozešla se svým americkým přítelem a už myslí na svatbu s jiným. Je totiž zamilovaná až po uši do chlapce, kterého měla nablízku od 9 let! Jaké detaily Expresu prozradila?

„Známe se úplně od malička. Hráli jsme spolu totiž jako děti v jazzovým kvartetu. Bylo mi asi 9 let. Věděli jsme o sobě celou dobu, ale muselo uplynou pár let, abychom zase zjistili, že k sobě patříme,“ svěřila se Expresu zpěvačka na pátečním plese na pražském Žofíně.

Moničin partner pochází ze Slovenska a je to bubeník. Setkávali se i v době, kdy měla Monika jiné vztahy, jiskra však přeskočila až později.

„Vídali jsme se často, ale tím, že jsme byli oba zadaní, nikdy jsme nepřemýšleli nad tím, že bychom se dali dohromady. Po rozchodu jsme pak zjistili, že si rozumíme.“

Bagárová je zaláskovaná až po uši a chystá stěhování.

Bagárová je zaláskovaná až po uši a chystá stěhování.

Čerstvý několikaměsíční vztah si krásná pěnice nemůže vynachválit. V tom, že se znají spoustu let, vidí jen samá pozitiva.

„Je strašně krásné chodit s někým, koho znáte od malička. Přesně vím, jaký to je člověk, naše rodiny se znají a naše láska pořád kvete, vzrůstá a je to mega. A přitom mě pořád dokáže překvapit. Každý den.“

Bagárová dokonce přiznala, že už teď, po pár měsících vztahu, může s jistotou říci, jak to vidí do budoucna. A její slova vás překvapí.

Bagárové to při vystoupení na Žofíně nesmírně slušelo.

Bagárové to při vystoupení na Žofíně nesmírně slušelo.

„Já si troufám říct, že je to navždy. Věřím tomu. Plánujeme společné bydlení. Do roka bychom to chtěli rozseknout, buď v Brně nebo Bratislavě. Chceme ale i cestovat a klidně bych si ho teď i vzala, kdyby se zeptal. Rozhodně bych neřekla ne. Jsem s tím ok. Ale takové věci ještě mají čas.“

Nám tedy nezbývá, než mladičké zpěvačce držet palce, aby to pro tentokrát konečně vyšlo.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:19 28. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  7
 • Super
  5
 • Tvl
  5
 • Haha
  4
 • Trapas
  4
 • Cože
  3
Komentáře