Svatba Babišových: Monika byla jako víla, Babiš vsadil na jednoduchost

Nevěsta Monika během svatebních příprav | foto: Petra FicováExpres.cz

Dnes měli Monika Babišová (43) a Andrej Babiš (62) svůj velký den. Po třiadvaceti letech společného života si řekli před rodinou a nejbližšími přáteli své ANO. Jak jim to během jejich velkého dne slušelo?

V sobotu v odpoledních hodinách se konala jedna z nejsledovanějších svateb v České republice. Lásku do konce života si slíbili podnikatel a politik Andrej Babiš a podnikatelka Monika Babišová. A na svém velkém dni rozhodně nešetřili!

Kromě výzdoby si dali pořádně záležet na svém oděvu. Zatímco ženich oblékl tmavě šedý oblek s šedou kravatou i vestou, Monika se před oltářem ukázala ve zdobených bílých šatech s dlouhou vlečkou a závojem. Šaty, které pro ni ušil zahraniční návrhář, jehož si sama našla na internetu, jí zvýraznily ženské tvary a odhalily bujný dekolt. Romantické zdobení a spadlá ramínka zase Babišové dodávaly na něžnosti.

Ve vlasech měla bytová designérka a podnikatelka zlatou čelenku, která krásně zvýraznila velké přirozené vlny. Ty jí dělal dvorní kadeřník Leoše Mareše a Moniky Koblížkové Marty Tyl.

Monika pro tento den plný lásky zvolila jemné líčení, které měla na starost vizážistka Ivana Tokárska. Jako obvykle dala důraz na oči a pusu nechala v tělových tónech s odlesky do růžova. Měla lehce zvýrazněná líčka a projasněný obličej. Působila jako víla. Byla přirozená, svůdná, ale přitom velmi jemná.

Snubní prstýnky s datem svatby a iniciálami si Babišovi nechali vyrobit od klenotnictví Graff. Monika zvolila variantu s několika brilianty, Andrej zase sáhl po jemné klasice, jeho kroužek je bez kamínků.

Novomanželé zkrátka nenechali nic náhodě, vše měli do puntíku připravené a na finálním looku to bylo znát.

Gratulujeme.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:16 26. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  66
 • Trapas
  26
 • Tvl
  18
 • Haha
  16
 • Cože
  14
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat