Pondělí 4. července 2022, svátek má Prokop
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Móda z premiéry Uncharted: Věčný puberťák Vojnar, sexy Nesvačilová a teplákový král Pecha

  Na premiéře filmu to spíše vypadalo jako na nějaké vesnické diskotéce. | foto: Ivan Kahún

  Na premiéře amerického trháku podle počítačové hry Uncharted se to známými tvářemi jen hemžilo. Jestli byste čekali, že celebrity přijdou nafintěné podle poslední módy, zmýlili byste se. Pánské osazenstvo si do kina vyšlo, jako by šli zrovna ven se psem nebo na vesnickou zábavu. Přesvědčte se sami.

  Na dlouho očekávanou premiéru filmu Uncharted přišlo i hodně známých osobností, které si nechtěly nechat tento trhák ujít. Jen módní výstřelky, především mužského osazenstva, byly velmi na pováženou.

  Nikdo po slavných hostech a divácích nechtěl, aby přišli elegantně oblečení, protože nešlo o tak slavnostní večer. Kino si žádá jistou ležérnost, ale někdy ten styl outfitů byl možná až moc uvolněný.

  Peter Pecha (32), zpěvák

  Muzikálový zpěvák pojal celou akci značně ležérně. Na premiéru přišel sám a byl opravdu uvolněný. Alespoň co se oblečení týká. Přišel totiž oblečený jako na sportovní utkání, jako by přišel zrovna z posilovny, kam rád chodí.

  Peter Pecha přišel v teplácích.

  Peter je známý tím, že miluje sportovní módu a do něčeho elegantnějšího se obleče opravdu jen v tom případě, když je nezbytné. Ale na premiéru, byť do kina, i tak tepláky nepatří.

  Petr Vojnar (45), moderátor

  Moderátor asi zastydl v době T-boyz a nazpívané Berušky, která se stala jeho jediným hitem. Obléká se totiž už dvacet let pořád stejně a je jedno, že už mu táhne na padesát a stal se mezitím tátou.

  Petr Vojnar se obléká, jako by mu stále bylo dvacet.

  Bez roztrhaných džínů na tělo, mohutných bot či péřové bundy nedá ani ránu. Už dlouhé roky je v hledáčku módní policie, která nedokáže pochopit, že svůj styl i přes věk nedokáže změnit a občas vypadá až dětinsky.

  Miro Šmajda (33), zpěvák

  Bývalý finalista SuperStar na sobě hodně zamakal a vypadá daleko lépe než za dob pěvecké soutěže. I když se z něj stal štramák, na postavě je jeho snažení znát, jeho otrhaný styl bohužel vypadá jako z vesnické diskotéky než ze slavnostní premiéry.

  Miro Šmajda na premiéře filmu Uncharted

  Místo tříčtvrtečních roztrhaných džínů a lehce rozhalené košile by to chtělo něco alespoň trošku více do společnosti, když věděl, že tam budou i média a představení filmu se ponese ve slavnostnějším stylu.

  Denisa Nesvačilová (30), herečka

  Krásná zrzka dostála typu akce a přišla hezky oblečená, ani přehnaně elegantně, ani ne moc uvolněně. Zkrátka tak, aby se cítila dobře ve společnosti, v kině se jí pohodlně sedělo a udělala nějakou tu parádu.

  Denisa Nesvačilová je kočka.

  Vedle mužského osazenstva, které jako by přijelo z vesnice, působila milým a přitažlivým dojmem, jak se to na premiéru bez červeného koberce naprosto hodí.

  Adéla Gondíková (48), herečka

  Herečka nechala manžela Jiřího Langmajera doma a vzala do kina dceru. Je ráda, že si konečně udělala čas na nějaký film a mohla využít ležérnějšího outfitu a být v pohodlí, ale zároveň působit upraveně.

  Adéla se přišla pobavit do kina.

  Sama Adéla přiznává, že se zase tak v módě nevyzná. Často je v hledáčku módních stylistů za to, jak neuměla správně zkombinovat outfit, ale teď se určitě zalíbila. S brýlemi na očích a v černo-růžové kombinaci jí to slušelo.

  Vojta Drahokoupil (26), zpěvák

  Zpěvák, který se léčí s panickými ataky, se přišel rozptýlit na film podle počítačové hry, kterou má sám rád. Jak už je jeho zvykem, rád oblečením provokuje a stylizuje se do odrbaného dredaře.

  Vojta Drahokoupil poprvé vyvedl do společnosti partnerku Anetu.

  Možná by už bylo trošku načase ten styl pozměnit a s přibývajícím věkem se přiblížit k uhlazenějšímu stylu, jenž by z něj nedělal věčného puberťáka. Zato jeho partnerka Aneta vypadala sladěně a netlačila na pilu.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

  Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

  Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

  Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 4. července 2022, svátek má Prokop
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz