jít naiDNES.cz

Bývalka Adama Mišíka: Další slavný muž by mi nevadil, říká miss Spergerová

Fanynky mají smůlu. Adam Mišík je opět zadaný. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Královna krásy pro tento rok Denisa Spergerová (18) sice vyhrála teprve nedávno, ale už má za sebou první showbyznysovou aférku. Měla totiž poměr se zpěvákem Adamem Mišíkem (22). Vztah nejprve vypadal nadějně, ale nakonec to skončilo fiaskem. Kráska se však netají tím, že by si přála mít po boku dalšího slavného muže. Co na sebe ještě práskla?

Krásná dívka, která vždy snila o tom, že bude slavná a jako hvězda se bude procházet po červených kobercích. Taková je právě nová Miss Czech Republic Denisa Spergerová, jež vždy toužila být velkou hvězdou.

„Jako jediná finalistka se netajila tím, že chce být v showbyznysu a chce být slavná,“ začala vyprávění ředitelka soutěže Taťána Makarenko (29) a Denisa jen přikyvovala.

„Neviděla jsem důvod, proč se tím tajit, že do soutěže se nehlásím jen kvůli světovému míru, ale také proto, že bych byla ráda vidět, ráda se objevovala na společenských akcích a stýkala se se slavnými osobnostmi,“ prozradila Expresu sexy Denisa.

A co si přála, to se jí také začíná plnit. Nejenže získala korunku krásy, pojede Česko reprezentovat na Miss World, ale už se o ní začalo psát i v souvislosti s jejím vztahem s idolem holek Adamem Mišíkem

„My jsme si ale začali psát ještě v době, kdy jsem ještě nebyla miss. Bylo to hezké, ale skončilo to. Život jde dál a já doufám, že potkám někoho, s kým mi bude dobře,“ pokračovala ve vyprávění brunetka, kterou čeká maturita.

Fanynky mají smůlu. Adam Mišík je opět zadaný.

V dobách velké lásky s Adamem Mišíkem

Měl by její vysněný muž být také ze světa showbyznysu? „Nedokážu to takto říci. Asi pro mou kariéru by to bylo lepší, pak by se o mně více psalo. Ale není to podmínka. Hlavně chci, aby mě měl rád a podporoval mě,“ uzavřela vyprávění modelka.

Jak dlouho asi vydrží sama, než ji klofne nějaká ta hvězdička? Už teď se má Denise plnit schránka s pozváními na rande. Necháme se překvapit, kdo nakonec získá srdce této rodící se celebrity. 

Fotogalerie

Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat