Sobota 24. července 2021, svátek má Kristýna
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Použité korunky, zmuchlané šerpy, špatní moderátoři: Proč by měla Miss ČR skončit?

  Kde jsou ty doby, kdy soutěž krásy sledovaly celé rodiny, sedělo se napjatě u televize a každý fandil své favoritce? Teď se ze soutěží krásy stal pouhý byznys, který ale hodně upadá, vítězek je hromada, nikdo si je nepamatuje. Jenže i soutěže Česká Miss a Miss Czech Republic vypadají vedle Miss České republiky, již dříve dělal Miloš Zapletal, jako ty nejprofesionálnější soutěže. To, co se dělo na finále Miss ČR, nemá obdoby a sám bývalý ředitel si musí rvát vlasy, kdo získal jeho licenci.

  Soutěže krásy u nás měly tradici. Hlavně v době, kdy byla jedna hlavní Miss, jíž byla Miss České republiky, kterou vlastnil Miloš Zapletal. Pak se k ní přidala Česká Miss Michaely Maláčové, která jí svou profesionalitou byla velkou konkurencí.

  Jenže od té doby, co oba své soutěže prodali, začala pro Miss doba temna, která se prohlubuje, málokdo už věří, že se někomu podaří zašlou slávu soutěže krásy ještě oprášit.

  Poté, co se odehrálo finále Miss České republiky, spíše všichni doufají, že už nic tak strašného neuvidí. Že žádné královny krásy raději nebudou, lidé jsou už stejně z těchto soutěží otrávení a mají být proč.

  Kdo nebyl na finále soutěže, která zbyla po Zapletalovi, dobře udělal. Něco tak amatérského se jen tak nevidí. Ani se není čemu divit, že to žádná televize, ani internetová, nechtěla vysílat. Takto nízkou sledovanost by snad neměl ani sitcom Jaromíra Soukupa Premiér.

  Dalo by se tedy spekulovat o tom, jestli náhodou scénář večera nepsal právě Soukup, protože to byla podobná fraška, jako je u něho zvykem. To by ale chtěl i sám moderovat, vyhrát korunku a ještě tam zazpívat.

  Nakonec se role moderátora zhostil nezkušený Karel Kašák, bratr modelky z dětského domova Veroniky Kašákové, který na Nově dělá „rosničku“.

  Tragický výběr moderátorů

  Moderátoři večera Michal Šeda (vlevo) a Karel Kašák, kteří se za každou cenu...

  Moderátoři večera Michal Šeda (vlevo) a Karel Kašák, kteří se za každou cenu snažili být vtipní, ale moc jim to nešlo.

  Pravda je, že vedle dalšího „moderátora“, spíše takové podivné loutky, která se snažila být za každou cenu vtipná, Michala Šedy, i ten Kašák vypadal alespoň trochu jako profík. Oba kluci totiž chtěli strhnout pozornost sami na sebe a chudinkám soutěžícím moc prostoru nedali.

  Šeda se převlékal do nesmyslných a nelíbivých kostýmů, neuměl mluvit, myslel si, že je vtipný, v čemž mu sekundoval i Kašák, ze kterého sebevědomí přímo tryskalo.

  Přitom to měla být soutěž o krásných holkách, které opravdu byly pěkné a podle volných disciplín měla většina z nich talent. Bohužel kvůli moderátorům, kteří si chtěli uzmout alespoň kousek té pozornosti, dívky moc prostoru nedostaly.

  Žádné celebrity

  Neznámý zpěvák Jan Nedvěd alias Jen nezískal moc potlesku.

  Neznámý zpěvák Jan Nedvěd alias Jen nezískal moc potlesku.

  Chyběla přítomnost jakékoliv hvězdy, která by předávala korunky či zazpívala písničku. Vždyť za doby největší slávy na Miss zpíval i sám Karel Gott nebo Lucie Bílá.

  Tady „zapěl“ jen neznámý zpěvák Honza Nedvěd, který si říká Jen. Už z toho jeho pseudonymu si člověk řekne, že by měl „Jen“ odejít a být zticha. 

  Další velkou chybou byla technika. V pozadí při představování dívek za nimi běžely medailonky, kde jste měli zjistit, kolik té dívce je, jaké má míry a podobně. Jenže buď ta obrazovka nefungovala, nebo ukazovala zrovna jinou dívku než tu, která byla na pódiu. 

  Nakonec ty chudinky dívky byly světlou výjimkou večera, jenže amatérismus soutěže je degradoval do kategorie miss hospoda, dočkaly se jen zmuchlaných šerp a korunek, jež zdědily po loňských vítězkách, které si nikdo nepamatuje.

  Staré korunky

  Bývalá královna krásy se musela vzdát své korunky a nezbylo jí nic na památku.

  Bývalá královna krásy se musela vzdát své korunky a nezbylo jí nic na památku.

  I v té nejzbytečnější a nejobyčejnější Miss dívky alespoň dostanou novou korunku, tady se bývalé vítězky musely svých korunek vzdát a dát je dalším dívkám. Takže jim ani památku nic nezbylo, jen vzpomínky na rok „kralování“, kdy o nich nebylo ani vidu, ani slechu.

  Takto bychom mohli vyjmenovávat další a další chyby, kdy ani dívky nevěděly, kdy mají přesně vyjít na pódium Divadla Broadway, moderátoři mluvili nespisovně, z Vlastimila Harapese udělali „Harapsa“, ale to už ani nemá cenu dále rozepisovat.

  Majitelé Miss České republiky by se měli chytnout za nos a na pořádání soutěže krásy raději zapomenout. Pokud za sebou nemáte profesionální tým, který ví, co se sluší a patří, je lepší to zabalit než být ještě více pro smích.

  Vždyť i diváci o přestávce odcházeli domů, protože už nebyli schopni dokoukat druhou polovinu. Přitom soutěžící dívky by měly na to být hezkými královnami krásy. Jenže s touto „prestiží“ po nich bohužel pravděpodobně neštěkne ani pes. 

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:08 čtvrtek 27. února 2020. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   77
  • Trapas
   51
  • Super
   37
  • Tvl
   32
  • Sladký
   20
  • Cože
   19

  Ze sbírky na pohřeb Roma pozůstalí nedostali nic. Byl to podvod

  Premium Měl mít velkolepý pohřeb. Balzamování, bíle lakovaná rakev z Ameriky, kočár tažený vraníky... Rodina Roma, který zemřel...

  Klaus: Volby nic nepřinesou. Kolem covidismu a genderismu se bude chodit po špičkách

  Premium Každý z nás by se měl sám rozhodnout, jakou míru opatrnosti vůči nákaze covidem chce zvolit, říká přesvědčeně bývalý...

  Česko formuje domobranu. Výcvik může podstoupit každý, kdo má zbrojní průkaz

  Premium Stát zakázal ozbrojené skupiny a lidem nabídl alternativu: absolvujte speciální kurz a můžete Česku pomáhat se zbraní....

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 24. července 2021, svátek má Kristýna
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz