jít naiDNES.cz

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Miroslav Etzler, Michal Novotný a Míra Nosek, jak je (asi) neznáte. | foto: Koláž Expres.cz

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech Divadla Broadway mohou diváci těšit na Kvítek mandragory s hity Heleny Vondráčkové. Kromě nich ale dá vyniknout i celé řadě zvučných jmen v čele s Miroslavem Etzlerem (54). Ten si spolu s kolegy na jedné ze zkoušek „užíval“ v dámských kostýmech.

Vždycky je lepší, když má člověk smysl pro humor a nebere se příliš vážně. O hercích to platí dvojnásob, ti vtip a nadhled mohou skvěle využít i v divadle nebo při natáčení. Miroslavu Etzlerovi naštěstí nechybí ani jedno. Názorně to předvedl na zkoušce v divadle, kde si vyzkoušel i dámské svršky.

Herec sice v poslední době zhubl, ale do půl těla jako kolega Michal Novotný si nakonec netroufl. A tak si podprsenku oblékl přes nátělník, zatímco Novotný dal vyniknout své fortelné postavě. Moc nadšeně se netvářili ani jeden, i když jim ženská část osazenstva dodávala odvahu a povzbuzovala je.

To Jaromír Nosek neměl problém ani s lodičkami. Během své herecké kariéry prošel mnoha rolemi a dokázal, že zahrát si ženu nebo zženštilého homosexuála mu jde skvěle, a tak už má „natrénováno“.

„Já nevím, proč mi furt dávají buzny. Vypadám jako teplouš? Většinou dostávám role teplouše nebo nácka, takže můj sen je hrát teplýho nácka, ale to bohužel nikde není,“ krčil rameny herec v rozhovoru pro Blesk, kde si pochvaloval roli heterosexuála.

V šatně ale ke kostýmům přistoupil bez debat a remcání, navíc rudé lodičky mu opravdu slušely. „Podpatkoví králové“ Leoš Mareš a Filip Jankovič by se měli bát konkurence.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:10 15. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Super
  10
 • Cože
  7
 • Tvl
  7
 • Haha
  6
 • Sladký
  6
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat