Miro Žbirka mezi samými ženami: Musí jim to už lézt na nervy

Zpěvák Miro ‚Meky‘ Žbirka (65) je v obležení žen. Dlouhodobě spolupracuje s Marikou Gombitovou, jeho manažerkou je manželka Kateřina a nyní nahrál píseň s Katkou Knechtovou. Jak se v dámském kolektivu cítí a nelezou mu už ženy na nervy?

Zpěvák Miro Žbirka se po měsíci ve studiu objevil na Sázavafestu, kde více než hodinu bavil publikum svými starými i novými hity. Při té příležitosti se Expres.cz svěřil s tím, že pracoval na nové desce, na níž se mimo něj objeví i hvězdní hosté.

Jednou z nejvýraznějších osobností na albu bude například Katarína Knechtová. „Mohu odhalit, že mám písničku s Katkou Knechtovou. Když jsem tu písničku prvně poslouchal, znělo mi to tak, že by to k ní mohlo jít, a jsem rád, že jsem se nezmýlil,“ svěřil se s tím, že je momentálně v obležení žen.

Mimo to, že trávil čas s Knechtovou, je neustále se svou ženou Kateřinou, která se mu stará o management. 

„Ona mi šéfuje, pokud bych měl tu její manažerskou roli nějak označit. Já poté rozhoduji o tom, jakou stopáž budou mít písničky a další hudební věci,“ dodal, že je velmi rád, přestože si od ženy na chvíli neodpočine.

„Má to výhodu, že jsme spolu, takže nemusím smutnit. Když vyjedu za fanoušky, nejsem nikdy sám,“ řekl s radostí. Manželku totiž nevnímá jen jako svou životní lásku, ale také coby bezvadného parťáka. „Neleze mi to na nervy, možná spíš Katce to leze na nervy,“ uzavřel se smíchem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:24 29. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Haha
  6
 • Trapas
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  4
 • Sladký
  4
Komentáře