Pátek 1. března 2024, svátek má Bedřich

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Nečekaný host Varů: Svůdník z Cannes Miloš Kant! Mladičké Catarině už dal prstýnek

  Miloš Kant vzal do Karlových Varů svou Catarinu. | foto: koláž ExpresuExpres.cz

  Jestli má Česko svého festivalového krále, je to byznysmen Miloš Kant. Když v roce 2019 přímo na červeném koberci v Cannes poklekl před mladičkou Portugalkou Margaridou, psala o něm přinejmenším celá Evropa. Expres.cz se s boháčem žijícím ve Švýcarsku spojil s dotazem, zda se nechce za naší redakcí stavit také do Karlových Varů. Slovo dalo slovo a o zábavu rozhodně nebyla nouze. Dokonce došlo i na prstýnek!

  Miloš Kant za námi do Karlových Varů přijel ve čtvrtek. Vzal s sebou i svou současnou partnerku Catarinu, která je portugalského původu. 

  Jak jsme informovali nedávno, dvojice se do Kantova rodného Česka vypravila minulý měsíc a Catarině se tu náramně líbilo.

  Ačkoliv se předchozí dny nesly v letním duchu, tentokrát se nad lázeňským městem stáhla mračna, pršelo a centrum se trochu vylidnilo. Miloš Kant s Catarinou si ale i tak Vary náramně užívali.

  „Byl jsem tu jako malý chlapec, ale to už si nepamatuji, takže jako bych tu byl poprvé. Jsem moc rád, že jsem přijel, je tu krásně. Líbí se mi tu i jako architektovi, všechny ty domy jsou moc krásné,“ svěřil se nám známý boháč, když jsme s ním procházeli karlovarskou kolonádu.

  Miloš Kant vyvezl sexy přítelkyni na festival ve Varech.

  „Cannes je Cannes, ale tady to má své kouzlo. Když vidím ten červený koberec, přemýšlím, co bych tu mohl vyvést,“ dodal se smíchem, když jsme s ním míjeli hotel Thermal. 

  Miloš Kant vyvezl sexy přítelkyni na festival ve Varech.

  Po náročném dni měli Kant s Catarinou hlad, a tak jsme vyrazili na večeři. Volba padla jednoznačně na českou kuchyni, podnikatel si dal svíčkovou a jeho partnerka kuřecí steak.

  Miloš Kant zašel s krásnou Catarinou do tradiční české restaurace na večeři.

  V restauraci jsme strávili několik hodin. Ačkoliv nás zajímal názor Miloše Kanta jakožto majitele vyhlášeného luzernského klubu Princesse také na zdejší noční život, dvojici bohužel čekala cesta do Prahy, takže na párty prostor nebyl.

  Při návratu k autu si Kant alespoň několikrát zatrsal na hudbu znějící z barů podél kolonády.

  Prsten pro Catarinu

  Ačkoliv jsme se domnívali, že je příjemný večer už u konce, Miloš Kant vytáhl z rukávu ještě jedno eso.

  Odjezd si naplánoval přesně na půlnoc, a to z dobrého důvodu. Catarina v pátek slaví narozeniny a Kant jí chtěl dárek předat ještě ve Varech. Došlo tedy na noční romantické blahopřání.

  Miloš Kant připravil Catarině i přípitek.

  Při otvírání šampaňského došlo k menší nehodě.

  Při otvírání šampaňského došlo k menší nehodě.

  Podnikatel si pro svou portugalskou krasavici přichystal šampaňské na přípitek a především prstýnek od luxusní švýcarské značky Bucherer, který Catarině udělal velkou radost.

  O zásnuby zatím nešlo. Miloš Kant se nám ale v průběhu večera svěřil, že právě s Catarinou si dokáže představit nejen společný život, ale klidně i rodinu.

  Catarina dostala prstýnek.

  „Jsem zamilovaný. Catarina je neuvěřitelně hodná bytost. Nikdy se ani nehádáme, já už jsem si to dokonce několikrát testoval, chtěl jsem ji trochu vyprovokovat, ale ona se nikdy nenechá, nechce jít do hádky,“ usmíval se Kant.

  Kdoví, třeba se žádosti o ruku dočkáme už příští rok opět v Cannes. Nebo zvítězí Vary?

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 20:33 sobota 5. listopadu 2022. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   34
  • Haha
   28
  • Super
   9
  • Sladký
   8
  • Cože
   5
  • Tvl
   4
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...