Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Největší fanda Vicy Kerekes? Milan Rokytka! Zjevil se na premiéře, herečku si nadšeně fotil

  Milan Rokytka se objevila na premiéře filmu Gump - jsme dvojka. Fotil si herečku Vicu Kerekes. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

  Zase ten Rokytka! Není to ani měsíc, co publicistu, známého hlavně opileckou eskapádou ve volebním štábu Miloše Zemana, vyváděli z koncertu pro Ukrajinu ve Foru Karlín. Tentokrát se zjevil na slavnostní premiéře pokračování filmu Gump, které se zúčastnila řada celebrit. Milan Rokytka se připojil k davu fanoušků a nadšeně si fotil herečku Vicu Kerekes, pak se ovšem po červeném koberci prošel také.

  Kulturní akce Milan Rokytka prostě miluje. Čas od času se zjeví na koncertu či filmové premiéře, kde by ho vůbec nikdo nečekal, a přesně to se stalo i ve středu.

  Kontroverzní publicista ovšem do Slovanského domu přijel primárně jako fanoušek. Venku zaujal místo v davu, který vyhlížel přijíždějící celebrity. A vypadá to, že čekal hlavně na jednu.

  Tou byla krásná slovenská herečka Vica Kerekes. Jakmile přijela, Rokytka ji začal nadšeně fotit na svůj telefon. Snímky se pak pochlubil na sociálních sítích.

  Nakonec se ale i on prošel po červeném koberci vedoucím do Slovanského domu. A fotografům hodil do aparátu blažený úsměv.

  Milan Rokytka na premiéře filmu Gump - jsme dvojka.

  Neuběhl přitom ani měsíc od chvíle, co měl Milan Rokytka trable na koncertu pro Ukrajinu ve Foru Karlín. Tam se mu podařilo proniknout do VIP prostor, jenže záhy z nich byl vyveden, protože podle ochranky neměl platnou vstupenku. Následně zuřil a podle očitých svědků měl na ochranku křičet, jestli vůbec ví, kdo je.

  „Přátelé dostali VIP lístky na koncert a pozvali mě. Po docela důkladné osobní prohlídce jsem dostal pásku, kterou mi pak slečna upevnila na ruku. U schodiště k VIP nám však začali tvrdit, že na seznamu nejsme, což byl zřejmý podvod, takže jsme prošli stánky s tričky, pozdravili se se Štěpánem Marešem s přítelkyní a vyfotili s Černochovou,“ vysvětlil pak Rokytka Expresu.

  „Když přišla ochranka a začala se ptát kamarádky, jak jsme se tam ocitli, odvedli ji dolů, kde měla přítele s VIP kartou. Ochrankář si s ní dvakrát telefonoval a pak mě chytil za rameno a křičel: Půjdeme, ruský švábe! Proti tomu jsem se ohradil, ať mi neroztrhne bundu, že byla možná dražší než jeho vzdělání. Reagoval zvýšenou agresivitou a křikem, že se mnou vymete dlažbu a skutečně mě vlekl ven na dlažbu, přičemž mi zákeřně nožíkem uřízl pásku na levém zápěstí!“ dodal také.

  Vůbec největší eskapádou Milana Rokytky byl v minulosti šlofík ve volebním štábu Miloše Zemana, kde si ustlal na pódiu, podle svědků značně posilněn alkoholem. To ale novinář, který by rád usedl v Radě ČT, popíral. Jednalo se prý o útok pražské kavárny, která mu zřejmě do pití přimíchala sofistikovaný jed.

  Fotogalerie