Fanynky, máte smůlu! Milan Peroutka je pod dohledem hodně přísné ženy

Milan Peroutka jde z muzikálu do muzikálu, čekají ho sólová vystoupení, natáčení i vánoční koncert s kapelou Perutě. | foto: Bistro Provocateur

Sní o něm tisíce fanynek, daly by snad i svůj život za jednu noc strávenou s ním, ale o tom si mohou nechat jen zdát. Zpěvák Milan Peroutka (28) totiž nebydlí sám a domů si rozhodně nemůže vodit, koho chce. Natož sličné dívky toužící po slavné celebritě.

Bývalá hvězda soutěže Tvoje tvář má známý hlas Milan Peroutka nemá o zájem fanynek nouzi. Volají mu, píší mu, nahánějí ho na koncertech či v divadlech, ale kam se ani jedna z nich nedostane, to je dům, kde bydlí. A to z jednoho prostého důvodu, není to jeho barák, tak by měl sekat latinu.

Sympatický zpěvák, který teď žije hlavně svou kapelou Perutě, bydlí totiž v jednom domě se svou milovanou babičkou, která by pro svého vnuka snesla i modré z nebe, ale návštěvy na jednu noc pravděpodobně netoleruje.

„Já odmítám i nabídky na natočení mého bydlení. Ani televizi jsem to nedovolil. Říkám si, že bych si měl nechat aspoň trochu toho soukromí. A hlavně tam bydlím s babičkou a nechci ji rozrušovat,“ nechal se už před časem slyšet Milan.

Ten má sice svůj byt, ale k babičce si chodí na jídlo, na nějakou dobrou bábovku, protože sám nemá tolik času, aby si vařil. A možná na oplátku si nevodí domů holky, nechce tím babičku rozrušovat.

Takže fanynky, nejdříve se musíte dostat přes babičku, do její přízně, a pak byste možná měly šanci u svého idolu strávit noc. A ne jednu, zpěvák je prý spíše na dlouhodobější vztahy než na náhodný sex.

Komentáře