jít naiDNES.cz

Mikolas Josef je single, ale vztahu se nebrání. Šanci mají i fanynky!

Fanynky Mikolase Josefa by měly zbystřit. Oblíbený zpěvák totiž přiznal, že už měl rande s několika z nich. A nejen to! Nevylučuje, že by šel i s dalšími!

Má sice tisíce fanynek, tu pravou ale stále nepotkal. To ale neznamená, že se Mikolas Josef nesnaží. Expresu dokonce přiznal, že randí se svými fanynkami.

„Fanynky mi píšou hodně. Jednou nebo dvakrát jsem se s některou z nich dokonce i sešel. Bylo to fajn,“ svěřil se nám Mikolas, který prostřednictvím Expresu dává šanci i dalším.

„Když mi fanynka napíše, má šanci, že zajdeme na rande,“ přiznal Mikolas, podle něhož nemá stálou partnerku, protože hodně pracuje.

„Teď připravujeme vánoční turné, pak videoklipy, songy. Není jednoduché najít někoho, kdo s vámi je schopný tento život sdílet,“ vysvětlil Josef, jehož budoucí partnerka se bude muset kromě jeho pracovního nasazení smířit i s četným tetováním, které zdobí jeho tělo.

Nově si dokonce nechal na krk vytetovat jména svých rodičů.

„Jsem obrovský fanda kreseb a malování. Rozhodl jsem se, že si jedno tetování udělám na krk. Jsou to jména mých rodičů. Jde o poděkování. Věřím v to, že spousta lidí z mladé generace nemá dostatek respektu a nevidí dostatečnou hodnotu ve svých rodičích. Oni vám totiž na ten váš telefon věčně volat nebudou. Jednoho dne tady nebudou. Je potřeba jim dokázat, že je milujeme, dokud jsme ještě všichni naživu. Taková je pravda,“ vysvětlil Josef, který po svém těle má již sedm tetování. A dalším se nebrání.

„Moje tetování jsou vzpomínky nebo věci, které si chci zapamatovat,“ dodal Mikolas.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat