Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Viewegh dorazil na premiéru a přítomným vyrazil dech! Dnes už by ho nikdo nepoznal

  Na slavnostní premiéru filmu Válka policajtů dorazila nezvyklá skladba známých osobností. Rapper Rytmus se chlubil diamantovým šperkem za 2,5 milionu korun, Michal Viewegh se objevil po dlouhé době ve společnosti, ovšem bez partnerky Oleny, kterou u sebe kdysi ubytoval, když utekla před válkou z Ukrajiny. Jan Révai se naopak manželkou pochlubil, s tou jsou spolu už 14 let, začali si spolu ještě když byl herec ženatý s půvabnou Danou.

  Takovou premiéru Lucerna ještě nezažila! Film Válka policajtů režiséra Rudolfa Biermanna si nenechal ujít ani spisovatel Michal Viewegh, který se ve společnosti neukázal už dlouho. Ten prošel za poslední léta velkou změnou. Od nešťastné události, kdy mu praskla aorta a on bojoval o život, uplynulo už hodně vody.

  Aktuálně prožívá nejšťastnější období svého života, našel totiž štěstí po boku nové partnerky z Ukrajiny Oleny. Tu ovšem na premiéru do kina nevzal. Spisovatel uprchlici ubytoval u sebe doma i s jejími dětmi a matkou. Po půl roce mezi nimi ovšem zahořel plamen lásky.

  Spisovatel přišel výraznou proměnou

  Na premiéru ovšem vyvedl manželku herec Jan Révai. Ten žije se svou Zuzanou už asi čtrnáct let. Když si s ní začal, byl přitom ještě ženatý s krásnou Danielou. S tou byli svoji tři roky, když se ovšem manželka dozvěděla, že jeho milenka Zuzana otěhotněla, zažádala o rozvod.

  Jan Révai dorazil s manželkou

  Rapper Patrik Rytmus Vrbovský dorazil oděn jako americký gangster, na ruce se mu přitom blýskal obrovský prsten s 1700 diamanty. Ten váží 110 gramů a je vyroben z 18karátového zlata. Slovenského hudebníka vyšel asi na 2,5 milionů korun a závidí mu jej prý i přítelkyně Jasmina Alagič.

  To je ale prstenec!

  Jakub Štáfek se pak na premiéru naopak vyhastrošil, zatímco rapper byl oděn dle nejnovějších trendů, herec vypadal jako středoevropský učitel matematiky. Těžko říct, jak se v takové společnosti cítil, moc uvolněně ale nevypadal. Všechny snímky z akce najdete v naší fotogalerii.

  Fotogalerie