jít naiDNES.cz

Jak za starých časů Orlíku! Michal Suchánek se svlékl na koncertě Dana Landy!

Znají se desítky let a považují se za nejbližší přátele. I proto si Michal Suchánek nemohl nechat ujít nedělní pražský koncert Daniela Landy, který si zpěvák nadělil ke svým včerejším padesátým narozeninám. A ze snímků, které zveřejnil Suchánkův syn Jáchym, je zřejmé, že si koncert užil jak za starých časů. Dokonce zavzpomínal na doby Orlíku a svlékl si tričko!

Málokdo to ví, ale Daniel Landa a Michal Suchánek se znají desítky let. Bývaly dokonce doby, kdy se hvězda Sněženek a machrů snažila Landu přesvědčit, aby ho vzal do své skinheadské party.

„Já jsem k němu vzhlížel. On se s ničím nemazal. To už byl skinhead, i když to bylo jinak, než se to dneska popisuje. Měl bombra, k němu martensky. Já jsem si je taky pořídil, ale měl jsem brýle a dlouhé vlasy, který jsem si nechtěl ostříhat, protože bych vypadal jako idiot. A když jsem se už měsíc hlásil do klubu, tak mi řekl: Vypadáš dobře, ve Španělsku nebo v cizině takhle vypadají kápové,“ vzpomínal ve svém již neexistujícím pořadu TGM Michal Suchánek před několika lety.

Na to mu Landa měl říct, že je sice velký kápo, ale ať chodí tři metry za nimi. Právě v pořadu Landa prozradil, že ani Suchánek nebýval žádné neviňátko. Doslova ho nazval sígrem. A právě na koncertě svého velkého kamaráda Suchánek nyní zavzpomínal na léta, kdy takto řádili nejspíš každý večer. A z jeho výrazu je zřejmé, že si Landův narozeninový koncert užil se vším všudy.

To musel Jáchym koukat, jak se jeho tatínek umí rozparádit.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:59 úterý 5. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  83
 • Haha
  23
 • Trapas
  18
 • Sladký
  13
 • Tvl
  9
 • Cože
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

jít naiDNES.cz