jít naiDNES.cz

Partička se rozpadá: Sokol a Suchánek se prý nemohou ani cítit! Může za to úspěch?

Ještě v roce 2013 tvořili kluci nerozlučnou partu. | foto: Profimedia.cz

Velmi smutná zpráva pro fanoušky Partičky! Spory mezi jednotlivými umělci se podle informací Expres.cz vyhrotily natolik, že spolu čtveřice bavičů v původním uskupení už zřejmě nevystoupí. Co přesně se stalo?

Zpočátku to vypadalo na lehké neshody, které se brzy vysvětlí. Po čase se však ukázalo, že se Ondřej Sokol kvůli svému působení na Nově v nových dílech Partičky neobjeví, a to vyvolalo mezi umělci velké neshody.

Ačkoli se prý Richard Genzer dlouho snažil za svého parťáka bojovat, Michal Suchánek se měl na kolegu, který se zaprodal konkurenci, dost naštvat.

„Největší problém je mezi Michalem a Ondřejem. Vzájemně se nedokážou pochopit,“ svěřil se nám zdroj z jejich okolí, podle něhož jsou vztahy vyostřené natolik, že spolu Partička v původním uskupení už možná nevystoupí.

„Oba jsou tvrdohlaví a nemohou se normálně sejít. Vše se řešilo po telefonu, což je možná ta největší chyba,“ dodal náš informátor, podle kterého se teď baviči nemohou ani cítit.

To je přesně důvod, proč Partičku miluje celý národ.

To je přesně důvod, proč Partičku miluje celý národ.

Může za to snad úspěch? Zatímco Suchánek dostal od několika televizních stanic šancí na moderování pořadů nespočet a pokaždé to nevyšlo, Sokol si své jisté místo na Nově drží už od začátku show Tvoje tvář má známý hlas. Produkce je s jeho projevem velmi spokojená, a proto s ním počítá i do dalších dílů, které se připravují.

Konflikt mezi dvěma muži ale znamená velký problém, protože Partička spolu vystupovala i mimo televizi. Společně jezdili po České republice a vystupovali na různých akcích. Často také vyjížděli za hranice. Například v Londýně sklidili obrovský úspěch.

Tak snad se pánové brzy umoudří. Konec této party by totiž znamenal velkou ztrátu ve světě zábavy.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 úterý 21. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  68
 • Super
  57
 • Tvl
  42
 • Cože
  34
 • Haha
  27
 • Sladký
  16
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat