Michal Penk hlásí comeback! Pracuji na nové desce, potvrdil Expresu

Rád by se opět vrátil ke zpívání. | foto: Profimedia.cz

Zpěvák Michal Penk (51) měl skvěle našlápnutou kariéru. Vypadal přesně jako dívčí idol, na fanynky si nemohl stěžovat, v rádiích hráli jeho hity a měl před sebou velkou budoucnost, kterou ale utopil v drogách a alkoholu. Většina lidí už nad ním zlomila hůl, ale Michal se nezdá. Snaží se vydrápat ze dna, a dokonce se chce vrátit do světla reflektorů!

Býval hvězdou první velikosti, randil i s tehdejší kráskou české populární hudby Ivetou Bartošovou, kdekoliv vystupoval, tam fanynky omdlévaly. Dnes by v něm toho sladkého blonďáka jen těžko někdo hledal.

Do tváře Michala Penka se neodvratně zapsala léta plná drog a alkoholu, kdy se zkoušel z té spirály vymanit, ale většina jeho pokusů o to být „čistý“ skončila fiaskem. Dokonce měl i velké opletačky se soudy, protože kvůli droze se dopouštěl krádeží a různé kriminální činnosti.

Ale teď to vypadá, že to s tím polepšením myslí konečně vážně, chce svůj život a kariéru zpět!

„Pracuji na novém CD, vyjít by mělo asi za dva měsíce,“ prozradil exkluzivně Expresu. Nechce ještě nic zakřiknout, proto neprozradil více, ale vypadá to, že je tu další hvězdný comeback.

V dobách své největší slávy.

V dobách své největší slávy

Snad mu ta vůle a píle vrátit se zpět do práce vydrží a opravdu vše dotáhne do konce. V brzké době vám přineseme rozsáhlý rozhovor s tímto zpěvákem, který nám ho přislíbil, až nebude mít tolik práce s novým albem. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat