Hrdličkova dcera si rozumí s Plíškovou, dokonce začala hrát tenis. Co na to Lucka?

Michal přiznal, že si Karolína s jeho dcerou rozumí. Dokonce prý hraje tenis. Co na to Lucie Borhyová? | foto: Facebook, Profimedia.cz

Moderátor Michal Hrdlička (28) má opravdu dobrý důvod k radosti. Jeho přítelkyně Karolína Plíšková (24) a dcera Linda, kterou má s moderátorkou televize Nova Lucií Borhyovou (38), si spolu rozumí. Dcera moderátorů se dokonce díky úspěšné tenistce začala učit tenis.

Je to už rok a půl, co jsou Michal Hrdlička a Lucie Borhyová od sebe. Vztahy mají ale vcelku klidné. Hrdlička je totiž s Borhyovou v kontaktu kvůli dceři Lindě, kterou velmi často bere na různé výlety nebo procházky.

Jako otec je zkrátka dost vzorný.

I proto nějaký čas vyčkával, než malé Lindě představí svou přítelkyni Karolínu Plíškovou, která patří k úspěšným teniskám.

Jak ale zjistil, jakékoli obavy byly zbytečné. Karolína s Lindou vychází velmi dobře a dokonce se stala jejím tenisovým vzorem. „Linda má už vlastní tenisovou raketu a tenis ji moc baví. Dokonce si spolu i pinkáme,“ prozradil nám na výstavě z lego kostek v pražských Holešovicích.

Michal Hrdlička je na svou dcerku fixovaný.

Michal Hrdlička s dcerou Lindou.

To s Karolínou se o hru mladý moderátor raději moc nepokouší. „Tenis mi vůbec nejde, nemám šanci uhrát s Kájou jediný míček. Hrál jsem dokonce čtyřhru ještě s Kristýnou (sestra Karolíny Plíškové, též známá tenistka, pozn. red.) a jejím přítelem a výkony jsem dobré nepodal,“ dodal se smíchem.

Hrdlička se tak tenis bude učit zřejmě současně se svou dcerou a může jen doufat, aby ho v budoucnu nepřehrála i ona.

My si jen říkáme, co na tuhle idylku u Hrdličků asi říká opuštěná Borhyová?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:11 5. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Haha
  9
 • Trapas
  8
 • Tvl
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat