jít naiDNES.cz

Gulašiho údajná milenka: Před partnerem Erbové měla jiného hokejistu z Komety

Kdo je Martina, s níž měl poměr Gulaši? Právnička, která má dítě s jiným hokejistou. | foto: Koláž Expresu

Měla poměr s Michalem Gulašim a doufala, že se z ní stane oficiální hokejová partnerka. Martina z Brna ale boj o srdce obránce Komety Brno se svou bývalou kamarádkou Vlaďkou Erbovou prohrála. Gulaši ale nebyl jediným hokejistou, který měl podlehnout jejímu jihomoravskému kouzlu. Předtím měla mít podle informací Expresu vztah i s hokejistou Milanem Hruškou. S tím má mít dokonce i dítě!

Jak jsme vás jako první informovali, vztah Michala Gulašiho a Vlaďky Erbové před časem prošel dost závažnou krizí. Modelka měla totiž zjistit, že jí je její partner nevěrný. Potupa měla být o to větší, když se ukázalo, že ji podvádí s její bývalou klientkou, z níž se postupem času stala její blízká přítelkyně.

Když se ale skrz Expres Gulaši Erbové za své chování omluvil, jako správná zhrzená milenka se ozvala i Martina z Brna, která sice vystudovala právnickou fakultu, živí se ale jako kosmetička. 

Ačkoliv má být sama zadaná, poměr s Gulašim přiznala. Webu eXtra.cz popsala, jak se dali dohromady, jakým způsobem se o nich Erbová dozvěděla a jak se jí snaží údajně škodit. Na závěr ještě poslala Gulašimu vzkaz, že pro ni přestal být chlapem, a oznámila, že ho v podstatě lituje. Mimo to Erbovou nazvala lhářkou a manipulátorkou, která si jí mstí za nevěru.

Jelikož se paní Martina ozvala médiím sama, rozhodli jsme se o ní zjistit něco víc a nestačili jsme se divit. V kabině Komety Brno nejde rozhodně o neznámou personu. Má jít totiž o věrnou fanynku, která již v minulosti poměr s jedním z hráčů měla. Tím by měl být Milan Hruška, který v barvách Komety Brno nastupoval v sezoně 2011/2012. A právě s ním má Gulašiho milenka mít dítě. 

Tehdy se její románek obešel bez nevěry. Z rozhovoru, který v té době totiž Hruška poskytl, je zřejmé, že byl ještě svobodný. Rodák z Topoľčan aktuálně nastupuje za HC Slavia Praha a zajímavé je, že na svých zádech – stejně jako Jaromír Jágr – nosí číslo 68. 

Zatímco Hruška žije v Praze, ona zůstala i s dítětem v Brně, kde coby vystudovaná právnička pracuje jako kosmetička. Zajímavé je, že tváří jejího salonu je další brněnská celebritka, vítězka Hotelu Paradise Nela Slováková.

Tak jsme zvědaví, jak tato rozepře skončí. Jelikož ale Gulašiho exmilenka obvinila jeho partnerku Vlaďku Erbovou z Michalova nelegálního špiclování, obsílka od jejího právního zástupce na sebe určitě nenechá dlouho čekat. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:29 8. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  94
 • Haha
  31
 • Super
  27
 • Sladký
  19
 • Tvl
  19
 • Cože
  16
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat