Milenec jen napůl? Ochotská odhaluje přítele jako ve svlékacím pokeru

Michaela Ochotská je zase šťastná. Kdo je záhadný muž? | foto: Koláž Expresu

Chybí jí snad mediální pozornost? Michaela Ochotská se sice v posledních letech stáhla z veřejného života, nyní ale udělala něco nečekaného. Zveřejnila totiž snímek, na němž líbá neznámého muže. Když jsme se jí ale zeptali, o koho se jedná, zase začala dělat drahoty!

Po rozvodu s Lukášem Rosolem jako by se po ní slehla zem. Michaela Ochotská se spolu se svým synem Andrém přestěhovala do rodného Bruntálu, kde si nejen lízala rány z drsného rozchodu, ale užívala si i klid od médií.

Zatímco v Praze byly všechny její vztahy ostře sledované, na severní Moravě je zcela bez dohledu.

I tak ale před časem vyplulo na povrch, že se má exmoderátorka vídat s fotbalistou Sigmy Olomouc Martinem Hálou. Společně dokonce měli být na dovolené v Emirátech. Tyto informace ale Ochotská nikdy nepotvrdila.

Nyní ale zveřejnila snímek, na němž líbá neznámého muže. Jeho totožnost nejde ani ověřit, protože mu přes obličej umístila obrázek jablka, aby nikdo nemohl zjistit, o koho se jedná. Hála to ale být nemá. To nám potvrdila sama Ochotská.

„Nechala bych to bez komentáře,“ napsala nám Ochotská, která působí po boku zatím neznámého muže dost spokojeně.

Nutno říct, že s ohledem na události posledních týdnů, kdy její exmanžel Lukáš Rosol zažádal o snížení alimentů na syna Andrého z domluvených šedesáti tisíc korun měsíčně na pouhých patnáct, a dokonce ji donutil, aby mu vrátila starou cestovní tašku, kterou jí během manželství věnoval, si trochu toho štěstí zaslouží.

My jsme jenom zvědaví, zda si nabrnkla zase sportovce, movitého podnikatele, nebo jde třeba o lásku z dětství. S ohledem na to, že většinu jejích partnerů známe, se přikláníme k movitému sportovci.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat