Michaela Nosková na střelnici. Proč chce mít zbrojní průkaz?

Michaela Nosková nechce nic ponechat náhodě, rozhodla se pro zbrojní průkaz. Již má za sebou dokonce první hodinu kurzu ovládání zbraně a techniky sebeobrany v jakémkoliv prostředí. A přiznává, že zbraním doslova propadla!

Sama sebe považuje za mírumilovného člověka, přesto si chce udělat zbrojní průkaz. Michaela Nosková, která se před časem rozešla s Ondrou Báborem a je tak oficiálně sama, promluvila o tom, proč by ráda byla ozbrojená.

„Elince už je osm let, za chvilku tak budu muset odhánět ženichy,“ vysvětluje s nadsázkou Nosková, která přiznává, že by ráda byla připravená na všechno.

„Já mám tolik práce a cestování po nocích, že fakt nechci vylézt na benzínce kousek od svého baráku a potkat blbce s pistolí,“ říká na rovinu zpěvačka.

Ačkoliv střílení doslova propadla, přiznává, že zbraně v ní budí velký respekt.

„Docela jsem se bála vrátit zbraň zpátky do pouzdra. Neustále jsem totiž měla pocit, že mi to musí ustřelit nohu. Během kurzů je ale bezpečnost na prvním místě,“ prozradila Nosková, která nebyla na střelnici určitě naposledy. „Další kurz mě čeká za tři týdny,“ pochlubila se.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat