Dětskou hereckou hvězdu hledá policie: Co měla společného se ztracenou Míšou?

Michaela Kudláčková potrápila policisty. | foto: Koláž Expres/Profimedia/CSFD

Dětská hvězda ze seriálu My všichni školou povinní Michaela Kudláčková (48) je nezvěstná. Policie po ní vyhlásila pátrání. Pře třemi lety na ni přitom prasklo, že jí leží na bedrech 19 exekucí. A co víc? Angažovala se v případu zmizelé Míši!

Barča Hrdinová ze seriálu My všichni školou povinní Michaela Kudláčková je v registru pátrání. Policie ji prohlásila za nezvěstnou ve středu dopoledne.

Podle informací Blesku má policie důvodné podezření, že by mohla žena trpět sebevražednými sklony.

Před třemi lety herečku dostihla ne příliš zodpovědná minulost. Obstarala si totiž půjčky, které pak nezvládala splácet: „Podle Centrální evidence exekucí čelí celkem 19 exekucím. Celková dlužná částka činí jen na jistinách, tedy bez příslušenství a úroků, 636 000 Kč,“ sdělila v roce 2014 Aha! mluvčí Exekutorské komory.

Kudláčková je od středečního rána v databázi hledaných osob Policie ČR.

Kudláčková je od středečního rána v databázi hledaných osob Policie ČR.

V únoru navíc vyšlo najevo, že je Michaela spjatá také se zmizením doposud nenalezené Míši Muzikářové. Ta měla být totiž neteř její kamarádky. Kudláčková se proto o osud nevinné Míši začala intenzivně zajímat.

Míša Muzikářová a Michaela Kudláčková

Míša Muzikářová a Michaela Kudláčková

Pro Ústecký deník Kudláčková v únoru uvedla: „Když jsem zjistila, že jde o neteř Vandy (kamarádky), začaly mi docházet i ty další věci. Že obě fotíme, máme stejné jméno, všechno se to tak divně propojuje.“

O pár měsíců později hledají i ji samotnou. Náhoda?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:48 19. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  23
 • Haha
  14
 • Super
  13
 • Tvl
  12
 • Cože
  11
 • Sladký
  11
Komentáře